bugün

dilde piercing ve bakire olma imkansızlığını becermiş kutsal kızdır.*
sonunda bi şekilde deldirdin kendini denilesi kızdır.
yanlış yeri deldirmiş kızdır. yani bence piercing dilde olmamalı, burunda daha şık. *
bekareti yalnizca bacak arasindan gelecek biraz kana, piercing'i de yalnizca hoppa kizlarin taktiracagi kuralina kendini inandirmis yurdum erkegi genellemesi.
freudun ilgi alanına girecek kızdır. freud olsa kesin bunun bilinçaltında başka yerleri deldirme isteği ya da çok küçükken başka taraflarını deldirmiş olmasının ona yansıması olarak yorumlayacaktır.
neden bakiresin? sorusunu sormaya gerek bile duyulmayan kızdır bunlar.
bi yanlışlık olması yüksektir.
vajinasında piercing olsaydı daha çok kuşkulanılması gereken kızdır.
(bkz: senin dilin bakire değil yavrum)

ayrıca (bkz: bakire kız)* **
(bkz: piercing ile bakireliğin kıyaslanma saçmalığı)
(bkz: okunmuş piercing)
o kadar da anormal olmayan kızdır.

bir eski kızarkadaşım bu duruma direkt örnektir. bir gün diline piercing yaptırmak istediğini söyledi ki ben anlatana kadar bunun insanlar tarafından nasıl yorumlanabileceğinden haberi yoktu. ayrıca bir şey de yaşamadık. neticede vazgeçti ama bu tarz yorumlar aklına gelmeyen biri yaptırabilir.
(bkz: karıştırdın hacı bekaret dilde değildi)
ne alaka bakirelikle piercing yahu ? dedirtmiş başlıktır. gayette sevdiğinden dolayı deldiren insanlar var yani.
bu konuyu da bakireliğe getirip çamur atmaya çabalamış ya başlığı açan insan; helal olsun.
vajiasını deldiremeyen fakat dilini deldiren kızdır.
blowjob'un kralını yapan kızdır.
şimdiye kadar olmamışsa bile yakında bakireliği kaybedecek kızdır.
dildeki piercing erkeğe çok haz verir.
(bkz: saksafon)
dilinin bekaretini kaybetmiştir.
(bkz: kafasının içinde beyin olan yobaz)
dilini deldirip vajinasını deldirmeyen kızdır.
dilini deldirip piercing takan, aynı zamanda da bakire olan kızdır. başka birşey değil. hani her hangi bir değişik özelliği yoktur. kız bakiredir ve dilinde piercing vardır. ha yok ama insan sapık ruhluysa o kızınn dilindeki piercinge bile hallenebilir.
türk insanındaki bakir/bakire hastalığını anlamak güç, ellerinden gelse zardan çarşaf serecekler.
blowjob'u iyi yapıp yapamayacağı olasılığı piercing takmayan kızla eşit olan kız modeli. ne yani bir kız piercing takıyor diye çok mu güzel oral yapacak azizim. ha illa diyosan çüküme demir değsin ben tahrik oluyorum, o senin bileceğin iş.*
kendini bozdurmaya korktuğundan ''ağzını bozdurmuş ergen'' klasmanındadır.
ben dinlediğim müzik gruplarından etkileniyorum ama babamlar inanılmaz baskı yapıyo cinsellige karşıyım. com 'un adminidir.
Haydar hocam piercing taktırdım hamile kalır mıyım ?