bugün

entry'ler (40)

mission impossible ghost protocol

sinema afişlerinde görüp ' güzel gibi gözüküyo gideriz hafta sonu arkadaşlarla ' dediğin ama bir ay sonra bir üst geçit üzerinde ki korsan filmciden alacağın filmdir.

ibrahim kutluay

sol eli kullanılmamaktan pas tutmuş olan şutor.

william shakespeare

romeo ve julietle yolda ki ufak cocuk tarafından bile tanınan ancak macbeth oyunuyla(ingilizce versyonu) adamı etkileyen ingiliz aydın.

en tehlikeli kız tipleri

seni kıskandırmaya çalışandır.

kız arkadaşının yanında garsona sesini duyuramamak

işaret parmağınla garsanu çağırmaya çalışırken yüzünün aldığı mimiklerle kıyaslanılacak bi durumdur.

burger king hamburgerinin eti

kahverengi plastiiğin yüksek derece ısıtılarak beyaz ekmek ve marulla harmanlanmasıdır.

kadının 3 hali

metin ustundagin dedigi gibi iyi kotu ve sisko vardir maalesef.

türk erkeklerinin sevişme özürlü olması

Turk kadinlarinin cinsellige inanilmaz karsi oldugundan kaynaklanir.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Bilet cektim amorti vurmadi.
Spor toto da iki macta kaldim.
Sayisal oynadim o da ikide kaldi.
El alti tutturdu gardas, bana ne cikti?
Merak ettim size ne cikti?

Nah cikti, nah cikti, nah, nah cikti nah cikti

beşiktaş vs stoke city

futbolun 2 metrelik adamlarla oynanmadığını bir ders gibi gösteren maçtır.

insanların yaptığı iğrenç hareketler

osurduktan sonra eğilip koklamak.

sözlük yazarlarının 2012 dilekleri

okulu tatlı bir şekilde bitiriyim , bide iddaa kuponlarım yatmasın güzel olur.

insanların uyandığı saatte uyumak

O uyanan insanlarin yapmak istedigi eylem. Tabi ki zor oldugundan, bunun farkinda olmak can yakar.

my chemical romance

http://www.youtube.com/wa...qn_vdfm&feature=share

gün geçtikçe freud a daha fazla hak veriyorum

Sigmund freud der ki 'ask yoktur libido vardir.' Buda onune gecilmez arzumuzun yani seks isteginin bizle olan iliskisini gostermistir.

horlamak

Farkinda olmadan yaptigin ve sana soylendiginde asla kabul etmeyecegin eylem. Horlayanin ilk basta uyumasi da acimasiz bi gercek.

otobüste zor açılan camı açamayan erkek

Soda kapağanı açamayan 10 yaşında ki cocuğa benzer, babasının yardımını bekler. babası kapağı açtıktan sonra inanılmaz etkilenir yada uyuz olur kendi açamadığından.

servis müzikleri

Servis soforunun sabah akşam dinlemeden acımasızca açtığı müziktir. genelde cd' den çalınır ve bu cd içersinde 'papi papi papi culo ' , ' dale don dale ' gibi amacsız şarkılar vardır. insan bunları üst üste dinlerken yaratıcı küfürler üretir, arkadas grubunda bu küfürleri kullanır , sosyal komik olur.

gecenin tek şarkılık özeti

mor ve ötesi-daha mutlu olamam.

14 aralık 2011 beşiktaş stoke city maçı

Besiktasin, boy ortalamasi 190 olan adete bir basketbol takimi kivaminda ki ve kornerlere penalti gibi sevinen rakibiyle yapacagi mactir. Tatli mac olur.