bugün

Dolandırıcı firmadır. Dolandırıldım. Sadece giriş paketi satın aldım ve aylık 9.90tl ödeyeceksiniz denildi, onayladım. 34,50 lira fatura geldi. Müşteri hizmetlerini aladım, cihazımız digiturk plus olduğu için +25 lirada onun için ödememiz lazımmış, eğer normal cihaz istersekte 10 lira daha cayma bedeli ödettikten sonra, normal cihazı getirip, plus cihazı götürüyorlarmış. Birde oradan para alacaklar, bak sen... Şikayet kaydı oluşturdum, yarın halledeceğiz bakalım. Konuşmalarımız kayıt altına alınıyor neyse ki, 9,90tl ye anlaştığımız konuşma kaydını dinlemelerini isteyeceğim gerekirse. Tatlı su kurnazlarına bak sen ya...

Gelişmeleri buraya yazacağım.

-----

Gelişmeler;

Bu sabahın köründe aradılar şikayet kaydı için. Plus cihazı 1 yıllığına ücretsiz yaptılar, 35 liralık faturayı ödememiz şartıyla. Kısacası 25 lira geçirdiler her türlü. Ben işin parasında değilim, fakat yapılan bir saygısızlık, dolandırıcılık söz konusu. Kimseye digiturk'ü tavsiye etmeyeceğim bu yüzden. D-smart alın, uydu bağlatın ama bu yaban çakallarının eline düşmeyin.
Size bir teklif sunulduğunda mutlaka bir kaç defa tekrarlatıp not alınması yada kayıt edilmesi gereklidir. Aksi takdirde çok sıkıntı yaşayabilirsiniz. Not: tecrübe konuşuyor.
feyenoord besıktas macı ıcın 2 gundur sms gonderen şirket. dun 20 tl idi bugun 30 tlye çıkarmışlar.
Akıllı telefonla ile mesajlarını engellediğim firma.
Dizipaketi bayram sonuna kadar açık ve bedavadır.
Bayram üstü sevindirmiştir sinema dizi kanalları açılmış.
bayramda sinema ve dizi kanallarını açık ama şl 3.ön eleme maçı olan beşiktaş-feyenoord maçını 20 tl karşılığında izleyebiliyorsun. digiturk üyesi olup olmaman fark etmiyor.
bu kadar samimi işte digiturk.
üyesi olmaktan utandım şu an.
en kısa zamanda vazgeçmek ümidiyle.
istanbuldaki hortum nedeniyle iki gün izmir gibi yerde yayını giden platformumsu.

edit: arızayı bildirmek için aradığımda arkadaş servis göndereceğini bunun için 25 lira alacaklarını söylediler. bütün memlekette yayını gidiyor 25 lirayı benden istiyor. iptal ettirdim bu sinir üzerine. iptal ettirmek isteyince yok sinema kanallarını 7 buçuk liraya verelim filan demeye başladı. dedim kes. iptal et. gidip goldmaster filan alırım çanak olarak da bu beceriksizlerin antenini kullanırım dedim. sakın bulaşmayın.
en guzel uydu kanali lig tv veriyor 2 hafta bedavaya.
(bkz: soyguncu)
(bkz: hırsız)

gerçek bir hırsızdır. alması gereken miktardan sürekli fazla almaktadır ve sürekli aboneliğe devam ettirmek için kampanyalar sunar inanmayın, almayın aldırmayın.
burada en ufak bir yağmurda gidiyor falan denmiş ama daha kötüsünü şimdi yaşıyorum. en ufak bulut yok havada ama yayın gitti.
her gün telefonla rahatsız edilmemden anlamalıydım. madem açmıyorsun o zaman aramak zorunda kal diye oldu sanki bu iş.
en kısa zamanda kurtulmak dileğiyle.

edit: sanırım genel olarak bir sorun mevcut.
sitesindeki online işlemler de aktif değil. müşteri hizmetlerine de ulaşılmıyor.
kalitesi belirli paketler hariç tartışılan ve içinde bir çok türden kanal bulunduran dijital televizyon platformu. arkadaşlarımla düşündük ki paraları dışarıda cafelere vereceğimize alalım eve, hem eş hem dost hem de biz kârda olalım dedik ve paramızı kurtarırken zevkimizi piç ettik hiç unutmuyorum benfica fenerbahçe yari finalinde penaltı pozisyonunda yayın gitti.
mesajlarla, maillerle ve telefonlarla sürekli taciz eden firma.
canı sıkıldıkça mesaj atan platform. görsel
istanbulda hortum olduğunda herkesin yayını gitti ve izmirde oturan şahsımın bile gitti. aradık bozuk dedik. 25 lira servis ücreti istedi. bu sizin hatanız dedik. ama hizmetin devamı için bu işlem şart dedi. iptal et o hizmeti dedim. bir ay beklettiler. meşgule atmama rağmen 10 dakikada bir ikna etmek için aradılar. hediye paketler havada uçuştu. reddettim.

edit: gidin normal uydu alın. kepaze olmayın.

tanım: kendi kusurlarını kullanıcıya yamamaya çalışan kepaze şirkettir.
yağmurun başladığını kendine has şekilde haber veren platform.
üye olan birinin yeşillendirmesini beklediğim platform.
Yağmur dolayısıyla çekmeyen dandik uydu markası.
yarım saattir ekranda numara barındıran yayıncı kuruluş. * * *
5 adet dizi kanalı olan platform.
an itibariyle hıncal uluç tarafından a haber ekranlarında çok fena bir şekilde itin götüne sokulan platform.
Onlardan kurtulmanın mümkünatı yoktur ugraşmayın , 2 saat arayla arayıp birbirinden haberleri yokmuş gibi yaparlar. maç paketimi iptal edince çıldırdılar ne yapacaklarını şaşırdılar şu aralar akraba gibiyiz sabah akşam görüşüyoruz deli gibi kampanyalar bedava erotik kanallar neler neler . almıyorum ulan.
(bkz: bacadan girmek)
1TL DAHI KURULM UCRETI ODEMEDN AYDA 1000ADET FILM+TUM BELGESEL VECOCUK KANALLARI SADECE 15TLHEMEN ARAYANA HD KANALLAR UCRETSIZ LIGTV HEDIYE imiş.

(bkz: hasiktir diyoruz)
yaklaşık 8 yıllık üyeliğimi bugün sonlandırdığım platform. adamlardan teknik servis istedim. teknik servis evi uzak bulmuş eve gelmemiş ve bunu da bana kimse bildirmiyor. ha geldi ha gelecekler derken izlemediğim yayının faturası geldi elime. lan dedim sizi çağırdık yapın diye gelmiyorsunuz bir de gelmeyeceğinizi bildirmiyorsunuz. kem küm spor paketi hediye edelim falan dediler ama yer mi 8 yıllık müşteriyim. bastım faksı.
hizmet kalitesi 0 olan kurum. az önce müşteri temsilcilerini arayıp sinyal seviyemde azalma var yayın alamıyorum dedim. bir şeyler yaptığını söyledi. ama değişen hiÇbir şey olmadı. Bir de dalga geÇer gibi sinyal alma sorununuz var 25 tl karşılığında evime servis yollayacağını söylediler. ben de sizin hizmet kaliteniz bu kadar siz bir şey yapamıyor musunuz diyerek telefonu suratına kapattım. Çözümün bir parÇası olacağına benim evime servis yollamayı önerdi. kesinlikle parasında değilim. ama herkes yaptığı işin hakkını vermeli. Şu an yayınım ara ara da olsa gelmeye başladı. hava durumundan sanırım.