1. 1.
    sürekli saçma sapan futbol skorları paylaşan ve geldiği gibi gitmesi yakın siliğimsi.
    6 ... bir damacana erikli su
  2. 2.
    '87 doğumlu, ikibinlerin başında iki boyutlu diablo ile o mezarlık senin bu sandık benim gezinip durmuş muhtemel trol.
    ... aeneskral
  3. 3.
    Aynı takımı desteklememize rağmen bazı yazılarını beğenmediğim yazar. Futbolun güzel yanlarını bir tarafta bırakıp görmezden gelerek bazı takımlara küfür ve hakaretler etmesi hiç hoş değil. Bunlardan vazgeçip, at gözlüğünü çıkarıp olaylara objektif olarak bakmasını kendisine öneririm. ayrıca şunu da söyleyeyim ağzı bir çok bjk taraftarı kadar bozuk değildir.
    3 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
  4. 4.
    Nerede beşiktaş adı geçiyorsa mütemadiyen altına entry sıçan troll.
    Pepe'nin beşiktaşa transferi başlığına koyduğu görselle zeka yaşını iyice belli etmiştir.
    Fiziksel yaş/10 formülü ile bulunabilecek cinsten.
    1 ... zenn lavian
  5. 5.
    Kartalım nasıl soktuysa cıyaklıyor.
    Tamam sakin ol aslanım , geçti.
    1 ... orta dunya hobbiti
  6. 6.
    (#37212590) su futbolla kafayı bozmasanız keşke. Bu düşünceyle apo iyi bir futbolcu olsaydı onada helal oldun derdin demek sen. Kafaya bak amk. Hakikatten halkların afyonu din falan değil futbol.

bu arada bende galatasarayliyim ama isterse dünyanın en iyi futbolcusu olsun o köpeğe helal olsun demem. iyi futbolcu olmasının bana ne yararı var ki. Bu arada o snejder denen götten bacaklınında bippppp!!!
    3 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    hangi takımı tutuyorsa artık derdinden dolayı beşiktaşa saran bir pislik.

hani karanlıkta yoldan geçen kadınların ağzını kapatıp kaçırarak tecavüz edenler var ya,

hani sağda solda kadınları açık giyindi diye darp eden,

işte onlardan bir zat.. yakın bir zamanda böylelerinin sözlükten silinmesi gerekmektedir.
    2 -3 ... sansyoklan
  8. 8.
    Geçen hafta 2 0 yenildikleri takımın adını klavyeye bakmadan yazarsa beşiktaş bırakıyorum.
    2 ... frekans
  9. 9.
    beşiktaşla ne alıp veremediği var anlayamadığım yazar. sanırım acısı çok büyük ve dindirmeye çalışıyor. devam et böyle koç, çirkefliğin bizi güldürüyor.
    4 -2 ... trakyali kemalist
  10. 10.
    Beşiktaş ağır taştır. Altında kalırsın.
    Lafına sözüne dikkat et.
    Ağır ol! Molla desinler.

Beşiktaştan kuyruk acısı olan yazırımsı.
    1 -1 ... mukerrer