bugün

güzel şarkı değil abi.çok gereksiz geren şarkı.
tesadüfen dinlenen hoş parçalardan biri.
--spoiler--
işte bir kez daha durup karşında,Belki de son defa soruyorum sana
Bitti mi hikayemiz? Bu ne biçim son böyle?
--spoiler--

sırf solistin şurayı söylerken çıkışından bile dinlenebilecek şarkı. severek dinliyoruz.
(bkz: ergenotoner)
Severek ayrıldığım sevgilimin ayrıldıktan sonraki bir hafta içerisinde günlerdir bir şarkı sürekli her yerde çalıyor sanki sen bana söylüyormuşsun gibi demesi üzerine hangi şarkı dediğimde değmesin ellerimiz demesi o gün bugündür de sürekli dinlediğim gerçekten de benim duygularımı çok iyi dile getiren muhteşem şarkı.
utanmasam söz yazarı benim arkadaşım,benden ilham alarak yazmış diye yalan atmama sebep olacak şarkıdır.
güzel bir şarkıydı, suyu çıkarıldı, olric gibi falan oldu yani, evet.

bir başka rezil edilen şarkı için: (bkz: give me everything)
(bkz: durduk yere adamın amına koyan şarkılar)*
defalarca dinleyip bıkmadığım şarkı.
bir kere dinledim, sarmadı.

ikinci şansı verdim ama yine negatif kaldı.

balon şarkıdır.
ergenus tarzı bir parça olarak eleştiriledursun cidden güzel, altyapısı sağlam bir parçadır lakin "bitti mi hikayemiz? bu ne biçim son böyle!" cümlesi ile de baya bir güldüren şarkıdır. cümlenin devamı insanı "bu ne lan böyle aq!" şeklinde devam etmesi beklentisine sokmaktadır. * *
ergen gerisi erkek kardeşimin "bu ne biçim aşk şarkısı ya, değmesin ellerimiz diye şarkı mı olur, yok dudaklarını öpmemek falan, dokunmadan değmeden aşk mı olur, bak abla böle saçma sapan şarkıları dinleyip sarılıp uyuyalım geyiği yapıyosunuz heriflere yalan bunlar inanmayın." yorumunu getirerek beni gülme krizine soktuğu şarkı.
açık sözlü, cana yakın yazar.
ilk dinlenildiğinde sevilen fakat çoğu kanal ve gidilen mekanlarda duyunca böeeağ getiren, pinhani-kavak yelleri kaderine mahkum olmuş şarkıdır.
yazık oldu.
model in, sıkmaya çoktan başlamış parçası.
(bkz: değmesin etlerimiz)
lanet etmeye başladığım şarkı.
bi şarkı ne kadar çok konuşulursa ondan o kadar nefret ederim.

(bkz: nerede çokluk orada bokluk)
facebook ta neredeyse bütün kızların paylaşmış olduğu şarkıdır.
http://www.youtube.com/watch?v=Ip0gWBb-G-w adresine tıklama ile çalıntı şarkılara duyulan ön yargının bünyede kendini göstermesi bir olan şarkıdır. ha eğer bu bir şakaysa güzel ama... pardon, karıştı... bu bir düzenlemeyse çok güzel ama değilse tez siline şarkı listelerinden...
sevgilinizden yen ayrrılmışsanız yada ayrılma eşiğine gelmişseniz dinlenmemsi gereken müziktir.
babamın facete paylaşmasına anlam veremediğim şarkı. **
(bkz: yeni nesil babalar)
herkesin aşkından bir parça bulduğu şarkı.
(bkz: gelmiş geçmiş en overrated şeyler)

şarkı güzel ama çok abarttılar, sıktırdılar.
her insanın kendinden birşeyler bulabileceği (özellikle severken ayrılmak zorunda kalanlar) mükemmel ötesi bir şarkı.
(bkz: bokunda suyunu çıkarmak)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar