bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    devrimci eşcinsellerden oluşan, marksist-leninist görüş altında örgütlenen türk ve kürt eşcinsel hareketidir.

türkiye' nin - hatta sanırım dünyanın- ilk eşcinsel sosyalist örgütü.

faşistlere karşı eylem planları, bildirileri - türkçe ve kürtçe- hatta infaz timleri bile var!

yoldaş eşcinseller birleşin !

devrimci escinsel hareket

ayrıca eşcinselliği devrime bir hakaret olarak gören zavallıların kendilerini komunist- sosyalist olarak tanıtmaları gerçekten devrime ve sosyalizme hakarettir.

(bkz: #3736057)
    17 -16 ... ahmet yildiz olmedi
  2. 2.
    çok sert eylemlere kalkıştıktan sonra faşistlerin, taşlamak yerine tecavüz etmesi muhtemel olan topluluğun başlattığı hareket.
    5 -5 ... ashaf
  3. 3.
    sözlükte "i*neler, i*neler" diye bağıranların görünce donlarını bile toplamadan kaçacakları muhtemel hareket.
    4 -5 ... keyfkesh
  4. 4.
    benim anlamadığım olay bu hareket bunyesindeki insanlar nasıl oluyor da "faşist heteroseksüellere" karşı eylem planları yapabiliyorlar.
    faşistin heteroseksüeli homoseksüeli mi olur?
    homoseksüel faşistlere eyvallah diyen bir hareket midir?

ve son olarak bu hareketin sözlükteki reklamını yapan şahısa -entrylerinden takip ettiğimiz kadariyla- bugüne dek cinsel istismarda bulunanları yazarımız heteroseksüel olarak mı addediyodur? eğer heteroseksüel addedmiyorsa, -ki bence pipisi olandandan hoşlanan pipili homoseksüeldir- bu hareket kapsaminda bu faşistlere de eyvallah demiş oluyor.

tanım olarak da, ayrım istemiyorsa, en baştan "heteroseksüel faşistler" diyerek ayrım yapmaması gereken hareket, diyeyim.

edit: "faşist heteroseksüeller" ibaresi yazar tarafından düzeltildi. teşekkürlerimi iletiyorum.
    -1 ... chanson de roland
  5. 5.
    (bkz: sakin ol geç otur şöyle)
    4 -1 ... pergamon
  6. 6.
    ben devrimcilerle bu kadar dalga geçebilen bir hareket görmemiştim deyip gülünebilecek harekettir.

(bkz: lan ne ibne adamlarsınız)
    4 -7 ... acz ve fakr
  7. 7.
    (bkz: yavas gel sacin basin dagilmasin kusum)
    3 ... successor
  8. 8.
    ulan devrim tarihi tarih olalı bu kadar aşağılanmamıştı dedirten hede. ben bile bu kadar üstüne gitmemiştim devrimin naptın sen gocum.
    2 -1 ... ehliistirahat
  9. 9.
    amacının ne olduğu anlaşılamayan hareket.

-memleketi ele mi geçirecekler?
    -infaz timleri bizi mi s*kecek?
    -günde 100 dolarda 5 kişiye verip bir günde asgari ücretten fazlasını kazanıp yiyen nasıl bir devrimcidir?
    -eylem planları nedir?
    -otobüs şöförlerini de s*kecekler mi?
    -infaz timlerinde zenci var mı?
    -var ise bizim de bağırsaklarımızı delecekler mi?
    -ernesto che guevera sizinle ne kadar gurur duyuyor?
    7 -4 ... happylover
  10. 10.
    devrim kelimesinin bir topluluk içinde yapılan toplu değişim olduğunu varsayarsak tercihi kendi cinsinden yana olanlar cevapları yanlış yerde aramaktadırlar. toplumu kendilerine göre değiştirmeyi değil, kendilerini topluma kabul ettirecek yöntemler aramalılar.
    1 ... carnivalofrust