bugün

devirdaim olarak yazıldığını sandığım fakat yanıldığımı yıllar sonra anladığım kelime.
devridaimmiş kendileri, bitişik yazılıyormuş.
dön babam dönün fiziksel anlatımı.
Tam ve sürekli dönüş veya dolaşım. *
ingilizcedeki cirkulation kelimesinin türkçede'ki orjinal karşılığıdır. orjinal olmayan hali ise sirkülasyondur
çok garip bir kelime. söyleyişi zevk veriyor. böyle dolu dolu... güzel bir şey.
hoş gelen onuncu nesil yazar.
güzel entrylerine rastladığım yazar. *
Şarkıyı armağan ettiğim akrep burcu yazardır.
https://www.youtube.com/watch?v=JUJH-tImfqY
kezbanlıkla kafayı bozmuş kamil bir tip.
ayar verdiğini zanneden gariban yazar. yahu bunlar gibiler yüzünden aşamıyoruz bazı şeyleri.
Kendi nick altında millete kapak yapmaya çalışan yazar tanesi.
aslında kimseyi rahatsız etmeyen kendi halinde kamil bir arkadaş. severim böyle tipleri ama biraz da kamil, saf olmasalar.
#20514474 nolu entrsi ile beni kırmış geçirmiş yazardır.
yolumdan giderek, zat-ı alimi örnek alarak başarıya ulaşabilirsin panpa.
Bu bayram bana harçlık * veren eli öpülesi yazar.
iyi bir yazardır. kendi şanlı almanya'mı kurduğumda kendisine bir tane dönerci açma hakkı vereceğim.
devri mi devri, daim mi daim bir yazardır, iyi yazardır iyi, cengaverdir... severek okumalardayız...
insanda "kalite" olması gerektiğinin her daim altını çizen, ileri görüşlü, bir miktar da devrimci olduğunu açık yüreklilikle her fırsatta dile getirirken muhafazakar olduğunu da asla inkar etmeyen, iktidarla yakın ilişkileri bulunmasına rağmen gezi eylemlerinde ihsan eliaçık ve tayfasıyla aynı safta yer alan, son olarak nihat doğan'ın flash tv'de sunduğu ramazan programına katılarak esed'le görüşmeye hazır olduğunu, gerekirse dünya barışı için gözünü kırpmadan canını feda edebileceğini ilan ederken imsak hesabında diyanetin yanında olduğunu da araya sıkıştıran yüce gönüllü bir kardeşimizdir.
sevimli bir o kadar da verimli yazar arkadasimiz.
(#20978902)*

nicki, aklıma flipped filmindeki

"devir daim mi?
ben burada için için ölüyorum ama onlar devir daimden bahsediyorlar."

repliğini getirmiştir ayrıca.
(#21066498)

Bilmiyorum gönlümü nasıl alır ama sesli güldüm. *
canım gibi sevdiğim, yaratıcı yazar.
bu herifin taşakları yenir tabirindeki taşaklardan biridir. Şaka şaka heriftir. Yardımcı olur,iyilikseverdir,benim mallıklarıma rağmen sabırlıdır. 2013'ün yeni isa'larından.
yazardır. iyi yazmalar dilediğimdir.
(#21153195) nolu entrysinden anlaşılacgı üzere polis tecavüzüne ugradıgı zannedilmektedir.
bu aralar hepimizi derinden sarsan yazar. o kadar kaliteliydi ki. üzdün.