bugün

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/45492/bbc-devlet-bahceli-belgeseli-40
bbc belgeseline konu olmuştur.
2015'te muhtemel t.c başbakanıdır kendileri. özellikle konuşmalarına bakarsak bunları planlar şekilde konuşuyor ve seçmene güven veriyor. halkın özleminin duyduğu beyefendi başbakan adayı.
--spoiler--
Bu ülke delikanlıyı sever ama omuzu düşükten huylanır.
--spoiler--
Vatandaş: Bahçeli bir evim olsun.
Bahçeli: hayırlısı be gülüm.
aile nedir bilen çocuk nedir bilen evlat nedir bilen liderdir.

Devlet bey'in sizin seviyenize inmeyeceğini bilediğiniz için mi bel altı vurmaya çalışıyorsunuz bu adama?

Bir insanın evli olmamasını çocuğu olmamasını nasıl siyasete malzeme yaparsınız yahu?

ama susacak da değiliz elbet.

Devlet Bahçeli Ülkücü evlatlarıyız bizler. Vatan millet için vurmaya ölmeye hazır evlatlarıyız.

Devlet Bahçeli sizin gibi hırsız babası troll yöneticisi babası değil bunu da belirtmek gerek.
ülkücüleri sokaktan çekerek gerçekten ülkeye büyük hizmet etti bu adam. yüzde 50'yi zor tutuyoruz diyip milleti gaza getirerek eskişehir'de genç bir kardeşimizin döve döve öldürülmesine sebep olan dertli büyüklerimiz daha iyi bilirler tabi ama yine de sokakta saçma sapan çatışmalara, vuruşmalara ülkücüler karışmadığı için bahçeli iyi etti diyebiliriz. bir de üç çocuk yapaymış süper olurmuş ama olmamış.
siyasetin sabri sarıoğlusu. siyasi olarak desteklemeyenlerin bile sempati duyduğu tatlı insan.
olgun bir insan akıllı bir siyasetçi olduğunu püskevit ile ilgili caps döneminde göstermiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=hptiO2uatpw
Tespitleri oldukça yerinde olan, siyasi parti genel başkanıdır. Benim gördüğüm kadarıyla senkron problemi vardır çoğunlukla konuşmalarında ve giderilirse daha çok insanın dediklerini anlayabileceğini düşünüyorum. Hali hazırda bulunduğu partide değilde yeni bir oluşumda tanımış olsaydık kendisini, tespitleri ve vicdani yönden duyarlılığı ile çok puan kazacağını tahmin ediyorum.
an itibariyle maltepe'de konuşuyor.
mikrofonlarımız habertürk'te.

alo fatih !
başbakanın son açıklamalarından sonra ben de dahil bir çok yeni insanın sevgisini kazanmıştır. oyumu alamasa da sevgimi kazanmıştır.
ebu cehil zürriyetlerince alçakça sözlerle muhattap edilmiştir.1400 sene önce ebu cehil soysuzu peygamber efendimize alçakça ''soyu kesik'' imasında bulunmuştu.Sonra Rab ''kevser'' suresini indirdi ve dedi ki: ''Asıl zürriyetsiz olan, sana buğuz edenin kendisidir.'' 1400 sene sonra görüyoruz ki şerefini deve heybesinde taşıyanlar ebu cehil'in takipçisi olmuş.
Tam bir huzurevi sakini olacak insan. Sen kim türkiye'yi yönetmek kim? Ama bak sempatik adam allah için.
püskevit konusunda yeteri kadar anlaşılamamıştır. orada bir çocuğun nefsini düşünüyor. bunu düşünebiliyor. bir yönetici bir başbakan olabilecek kalibiyetlere belki sahip değildir ama adam fakir çocuğun nefsini düşünüyor. böyle enteresan çıkışları da zaman zaman yapıyor. diğerlerinden farklı olduğu kesin.
8 tane gemicik sahibi bir oğula sahip değildir hamdolsun! ya da kaçak villaya havuz isterim de havuz isterim diye ağlayan bir kız evlada! bunlar hep sorun vallaha!!!
30-40 yıllık volvo arabasıyla gezen ülkemin insanı. Bazı hırsız oçeler örnek almalı. isim veremiyorum gençliğimin baharındayım..
Kendisine " çoluğu yok çocuğu yok " diyen Başbakan Erdoğan'a " nikahla ölümün günü belli olmaz " diyen mhp lideri.
Evlilik sinyali veren mhp lideri.
Hadi hayırlısı.
siirt'li bir kadınla evli olmayan genel başkan.
iyi insan ama iyi bir lider olmayan mhp lideri.

17 aralık'a kadar sahip olduğu duruş ile hayal kırıklığı yaratmıştır o ayrı.
--spoiler--
MHP Başkanlık Divanı Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından olağanüstü toplantıya çağrıldı.
--spoiler--
Çok bağıran bir siyasetçi. Evladını azarlayan baba gibi sesi çok kulak tırmalayıcı.
Siyasi yönünü bilemem ama dışardan bir yorum benimki.
ses kayıtları ile ilgili en hakkaniyetli yorumu yapmıştır. kayıtlar montaj ise bunu kanıtla eğer gerçek ise derhal istifa et. kısa ve net bir yorum.

bu adam aslında çok iyi devlet adamı ama başbakanlık nasıl olur buna bilemiyorum. bu tür olaylarda taraf tutmadan en iyi tutumu sergileyerek takdir topluyor helal olsun. yakın zamanda gezi olaylarında da hep en mantıklı yorumları bu yapardı. ama söz konusu başbakanlık olunca insanın aklında yine soru işareti kalıyor yani yalan değil.
''Genel başkanımızın aile fotoğrafında Bilal uğruna değil, hilal uğruna çile çekilen ömür vardır..''

(bkz: oktay vural)
http://videonuz.ensonhabe...e-montaj-onderimiz-ocalan

(bkz: devlet bahçelinin ihaneti)