bugün

bu nike ben bile abi derim. milattanda eski zamanlardan beri görürüm. ben geldiğimde bunlar sözlük ü yemiş bitirmişti.
sanki mersinli ?öle mi ki?
bayramın mubarrek olsun yazarı.
sozlugun eski populer yazarlarindan biri.. gittikten 3 ay sonra adini hatirlayan kalmadi pek.. nedeni yazilari ile degil arkadas cevresi ile ppuler olmasi idi sanirim.
(#569597) güzel bir tespit yapan yazar.
Yazilarini surekli takip ettigim kendisiyle tanismayi cok istedigim fakat ben sozluge gelince kendisinin coktan gitmis oldugu soylenen yazar.
son entrysini 2 yıl önce giren birinci nesil yazar.
içimizden bir yazardır. Severim kendisini.
zirve ortağım de-ka organizasyon olarak istanbul zirve sorumlusu.
tam 13 yıl önce yazmaya başlamışım buraya. iş hayatına yeni başlayan heyecanlı bir genç.
Naifmişim, hatta herkes öyleymiş, cümleler kelimeler ifadeler daha sakin, daha masum, daha hoşgörülü.

Şimdi bakıyorum, 13 yılda ben değişmişim ama herkes, herşey de değişmiş. Şimdi istediğim, hayal ettiğim herşeye sahibim, ama o eski naif genç olarak değil.

Ne güzel ki, bir günlük misali duruyor burada o zamanlara ait her yazdığım her düşündüğüm.
Kendimdeki bu yolculuğu böylesine açık bir şekilde izlemenin keyfi paha biçilmez.
feyz alacağımız yazıları yavaş yavaş yerini alır diye düşünüyoruz.
1. Nesil yazar.en son 323 gün önce entry girmiş.sonrası yok.37 gün içinde entry girmezse benim gözümde ölmüş yazar olarak kalacaktır.sonuçta yaşlı yazar öyle değil mi.ewed
En son entry'im üzerinden 2 yıl geçmiş. Zaman nasıl akıyor inanılır gibi değil. Daha dündü halbuki burada yazmaya başladığım, zirvelere gittiğim günler. Nasıl olmuş da 15 sene geçmiş üstünden ve ben artık 40lar kulübüne ayaklarım geri geri giderek girmişim...

Her buraya girdiğimde, yazdıklarımı okuduğumda 20'li yaşlarımın başındaki toy, genç, enerjik, heyecanlı halimle karşılaşıyorum.
Hoşgeldin yavru diyor, emesene gel diyor, gece 4'te konferans finali var kalkıp izleyelim diyor, cm 99-00'de ayvalıkgücübelediyespor'un şampiyonlar ligi final maçına taktik belirleyelim diyor, metallica konserine nirvana kasetlerine kulak ver diyor, finallere bir hafta kaldı artık başla fotokopici turlarına diyor, okul çıkışı istiklalde turlayalım, iki bowling atalım akşam da nevizadede iki bira dikelim diyor, internet cafeye gidip quake atalım diyor, sitede 15 kişi oturup laklak goygoy yapalım diyor, caddede vakkoramanın orada, kadıköyde boğada, taksimde tünelde, beşiktaşta vapur iskelesinde buluşalım diyor, kozyatağında otobüs durağında 212 bekleyelim diyor. Ve daha o kadar çok şey diyor ki.

Şu an çok mutluyum ama yine de özlüyorum gençliğimi..

Sözlüğü de iyice günlüğüme çevirdim. Artık bir sonraki gelişim 45ler olur bakar bakar daha da çok özler, hayıflanırım.
Peygamberin geceleyin geçeceği yollara devedikeni dökermiş yengesi.
Burada uzun yıllar yazmam için yazılarıyla beni motive eden yazar.
O duyguyu ya$amak istiyorum.