bugün

yaz ayının olmazsa olmazı haşere öldürücüdür. sprey olanları odaya sıktıktan sonra belli bir süre odayı kapatıp içeri girememeye neden olduğu için tablet olanlarının kullanımının daha pratik olduğunu söylebilirim.
"detan ultra sinekkıran" diye bir mottosu vardı bunların. sinekkıran neyse de ultra neyin nesidir?
(bkz: sesi ürkütür etkisi ödürür) *
detan maxi reklamında emekli komutan tipli amcanın çıkıp: 'detan maxi' yi böceklerin geçiş yollarına sıktık.' demesiyle böceklere pkklı muamelesi yaptığını hissettim. gerçekten pkklı gibi şerefsizler öldür öldür bitmiyorlar.
odayı bunla doldururken kendimi (bkz: Adolf Hitler) gibi hissetmemi sağlayan * ilaç sineklere gazlı katliyam *
erdil yaşaroğlu tarafından eğlenceli karikatürleri yapılan firma. http://on.fb.me/detankarikatur
az önce odamdaki tek başına ben çıldırtmayı başarmış inatçı ve kulağıma gözüme konmaktan çekinmicek kadar cesur sineğe karşı zafer kazanmamı sağlayan ilaçtır efendim.
raid kadar etkili olmayan böcek ilacı.
yarrak gibi sinek ilacı. bunu parayla satanların amk.
reklamlarını çok sevdiğim marka, sinek varsa detan yok detan yoksa sinek neyse ne.
yeni reklamı gülümsetmiştir.

"detan varsa sinek yok, sinek varsa detan yok. o yüzden bu reklamda da sinek yok." *
Trt 1 mi izliyosun kanka.
45 gece değil tam 60 gece etkili diyerek espri yapılan reklam.
çomar savar özelliği olsa fena olmaz.
Sineğe rap söylettikleri berbat bir reklam yapmışlar.