bugün

Zannımca yeni yazardır, bütün Alevilik itemlerine, klişelerine ve sol-sosyalist jargonuna sadıktır.

Kendisiyle dersim’de ki Dhf, Tikko, mlkp, Thko ve Dhkp-C’nin serüvenlerini konuşmak isterim.

Evet, Ali de bir devrimciydi.
eşeklere özel ilgi besleyen yazar.
sosyalist devrimci diye nick almasıyla alakası yok, hdpkk övdüğü için öyle diyorum, g*te g*t demek gerekir.
lgbt itemi eksik kalmış gibi duran nick.
nicki güldürmüş ama tam bir mal değneği.
(#45747505).
kimin feyki olduğunu merak ettiğimdir.
eternal darkness'tan çok daha samimi bir sosyal demokrat.

yok öyle hem atatürkçü hem cihangir solcusu takılmak eternal.

bu yazardan biraz mertlik ve tutarlılık öğren.
Milleti tahrik etmek için uçan kuşa faşist yazıyor.

Bana Seyit rıza savunuyor.

Ağalık sistemini savunan solcu mu olur amk hahah
allah'ım madem yaratıyorsun bari saksının içine bir zerre akıl koy.
gene malum tayfanın kendilerinden olmayan birine yargı dağıttıkları zevattır. herkes sizin gibi olmak düşünmek zorunda değil fikirleri boş ise kendini bağlar sizi değil sırtlanlar gibi her yerde topluca hareket etmeyin.
ölümüne akp liyim diyen müslümanım diyen hükümetçiyim diyen görüşüm sağdır diyen alevilere düşmanım diyen dersim diye bir yer yok diyen bazı tiplerin gelip savundukları yazardır.

hayat işte elemanın nicki savunan tipin "inanıyorum" dediği tüm değerlere 180 derece ters ama sırf ipneliğine gelip onu bile savunuyor. "esnek" olmak her zaman iyi değil demek ki..
alevi kürt ne olup olmadığı beni alakadar etmeyen zevattır. burası sanal alem adamın düşüncesi vardır istediği gibi yazar lakin topluca aynı yazarların kendilerinden olmayan birilerine haksızlık yapması rahmani değil şeytani eylemdir. siz alışmışınız kendinizden olmayan herkese pislik yapmaya kimi gördünüz vurun gebertin silk yemesi için uğraşın boşa enerji harcayın lan adam silik yese ne yazar 3 gün sonra geri gelir bunu idrak edecek beyin yok mudur.
çakma muhafazakarların yeni gözbebeğidir.

--spoiler--

alevi kürt ne olup olmadığı beni alakadar etmeyen zevattır. burası sanal alem adamın düşüncesi vardır istediği gibi yazar lakin topluca aynı yazarların kendilerinden olmayan birilerine haksızlık yapması rahmani değil şeytani eylemdir.

--spoiler--

oğlum sizin hiç oynamadığınız bir vakit yok mu ? sabahtan akşama aleviler kötü aleviler dinsiz aleviler zındık.. sabahtan akşama kadar kürtler terörist kürtler şöyle kürtler böyle. şimdi de alevi veya kürt olması beni ilgilendirmiyor diyorsun. ötekiler neden ilgilendiriyor peki sabahtan akşama riv riv ediyorsun ? işine baksana lan o zaman ne kusup duruyorsun alevi kürt alevi kürt diye. topluca bir yazara saldırmak şeytani bir şey ise sözlükte senden büyük şeytan yok demek ki. yancılarını da alıp başta benim nick altı olmak üzere arka arkaya saldırırken de hiç dedin mi biz şeytanız diye ?
alevi olması beni alakadar etmiyor beni alakadar eden topluca saldırılması olayıdır. benim kankam kimmiş iyestayı diyorsan normal sözlükte takılıyor oradan yazmış sizlere git oku neler neler yazmış önüne gelene sarma asıl şeytanda sensin keyfine göre işlem yapmaktan başka bildiğin yok.
enteresan bir yazardır.

gerçekten müslüman olsan insan ayırmazdın sana bu yüzden çakma müslüman diyorum zaten. madem iman ettim diyorsun önce allahın yarattığı herkese eşit bakacaksın kimseye "düşman" olmayacaksın. ben arapları sevmem mesela ama düşmanlıkta gütmem. benden uzak oldukları sürece sorun yok. neden ? onları da allah yarattı neticede. çakma müslümanlar sizi. alevilerden nefret ederler kürtlerden nefret ederler siyahilerden nefret ederler sorsan en müslüman bunlar. peygamberinin 1 tane şöyle söylemi var mı bak bakalım. siz hangi peygambere tabisiniz oğlum.

--spoiler--

topluca saldırmanın ne olduğunu en iyi ben bilirim.

--spoiler--

ondan şüphemiz yok zaten. homo kankan ( damsız ) 2-3 yan hesabın nihavendi kafakoparanusu 20 şer 30 ar entryli diğer yan hesaplarınızla çok güzel topluca saldırıyorsunuz. tek fark sizin 30 taneniz bizim 1 tanemiz ile baş edemiyor çünkü aklınız yetmiyor.
Fatih maçoğlu mu diye merak ettiğim yazar.
sünni cümlesini bilerek sunni yazıp yanlış yazan zevat. şimdi sana senin dilinden yazıcam yakışıklı. alevı misin kizilbaş msın safi misin hambelemisin yoksa sia mısın gerçekten merak ediyorum şu mezhebini yaz ki öğrenelim hataya düşmeyelim..

görsel
dersimli kemale olan sevgisinin beynini kör ettiğini biliyorduk da, gözlerini de kör ettiğini bilmiyorduk.
Başka bir başlıkta bahsetmiştim de yeri gelmişken buraya da yazayım: kendisi CHP'nin güncel politikalarından rahatsız, aklınca sosyal demokratları tiye alan bir zafer partili ulusalcıdır.