bugün

çay dökülünce yanmazsınız. ben onaylı.
insanı aşırı seksi hissettiren bir şey bu.
Biker model iyidir eğer tarzını uydurabilirseniz.
Şişkolara yakışmıyor ama vücudu güzel insanların üzerinde güzel görünüyor.
derinin ustune deri giymektir dusununce garip.
bendeki çok tarz. tam bir bad boy biker.
4 sene önce 250 liraya bi tane outletten aldığım hâlâ da giydiğim cekettir. ceplerinin üstünde ufacık yırtıklar var ama bir şey olmaz. ılık havalarda çok ideal. benimki kokmuyor ama kimileri zamanla kokuyormuş.
Parlamayanı şıktır. Kalitesiz ise çabuk eskir.
Biraz fiziğiniz düzgünse 10 üzerinden artı 3 katar size öyle yakışan bir giysidir.
giyince insanda "ulan ben de az seksi değilim haa ehe ehe" hissi yaratır.

bir bot bir de bu. giyince insanın bir götü kalkıyor, benimki kalkmıyor diyen yalan söyler.
Eskiden gerçek deri montum vardı karda kayarken çalıya taktım yırtıldı şimdi bimden alıyok 60 70 lira vinlex aq gerçek derinin tadını kokusunu vermiyor.
Giyince havalara giriyorum. önüme gelenin ağzına çakasim geliyor iki tane.
Bende bunda iki tane vardı biri çok pahalıydı gerçek deri. Öbürü suni deri. Ben suni deri olanı çamaşır makinesine attım yıkadım kaç kere bir şey olmadı. Gerçek deri olanı yikanmiyor kuru temizleme yapılıyor dediler. Bende geçen çamaşır makinesinde elde yıkamaya koydum.
Hemde 30 dereceydi .
Yıkadım kurudu bir giydim. Tüm deri kavladı yani döküldü. Toz haline geldi. Berbat oldu.

Şimdi diyorum niye gerçek deri ceket alayım milyar verip .
Suni alayim bir siyah bir kahverengi.
Motorcunun vaz geçilmez kıyafetidir.
bad boyların olmazsa olmaz kombin parçasının en en en önemlisi.
Ben, Deri treçkot hastasıyım; lâkin, ne onu alacak param ne de giyebilecek bir mecram (sosyokültürel anlamda) var...
son yıllarda üretilen modellerin hepsi boyu 1.85 ve üstü erkekler için üretilmiş adeta. kardeşim madem hitap ettiğiniz kesim 1.85 ve üstü amına koyim getirip türkiye de satma o zaman. türkiye de her erkek 1.90 sanki aq. hayır çok kısa da değilim 1.78 boyunda orta boylu biriyim kilom da 75 normal bedenim medium. neyse abi internetten bir deri ceket beğeniyorsun getirtiyorsun boyu çuval gibi kolları parmaklara kadar iniyor. ama gel gör ki iç beden daracık. yani önü tam oturuyor hatta dar bile ama kollar ve boy hayvan gibi uzun 1.90 boylu biri giyse cuk diye oturur ama boy 1.78 işte emanet gibi duruyor. s sini getirsen zaten m si anca oldu. l getirsen zaten iyice emanet gibi duracak. internetten verdiğim son 3-4 sipariş böyle hepsinin kolu ve boyu uzun. mağazada denediklerimin de boyu uzun. lan amına koyim deri ceket taş çatlasın uzunluğu pantolonun çakmak cebine kadar falan olması lazım. bir giyiyorum bırak çakmak cebi normal cep bile gözükmüyor sizin yapacağınız bedenin mk. zaten fotoğraftaki mankenler 1.90 olduğu için onların üstünde tam duruyor işte sıkıntı orda fotoğrafa aldanıyoruz. valla ben boyumdan memnunum aga asıl utanması gerekenler medya maymunları. herkes 1.90 he mk.

tamam sakinim.
Desa hikaye. en kaliteli üretim derimodda. Aynı modelden ikisini de denedim ama derimod desadan daha uzun süre dayandı. Bir tık daha pahalı ama olsun daha kaliteli.
2-3 yıl önce bir indirimden 30tl'ye almistim. Hâlâ giyerim tabii gerçek deri olmadiği icin eskiyor :(.
cart curt ediyor sevmiyorum.
Kahverengi olanlar ve kolları ile beli lastikli olanlar çok çirkindir.
Tut çakmağı anlarsın.
siyah skinny pantolon ve siyah bot ile her erkeği yakışıklı gösteren sihirli bir icat.
sıcak tutmak için değil gösteriş ve lüks için üretildiklerinden dolayı çoğunlukla ısıtmayan ceket türü.

Fiyat bandını 3000'e doğru çektikçe içinde elyaf ve yün olan ceketler meydana çıkar ve onlar gerçekten ısıtır. Hatta soğuk geçirmezler.

Deri kıyafetler yapmak için hayvanların katledilmesi çok büyük bir kayıp da değildir. Böyle güzelliklerin bir bedeli illa ki vardır.
bir ara suni olanını giydiğim ceket. ancak cart curt ses çıkartıyor kırış kırış oluyor. sevmedim ben.