bugün

Reynmen, şarkının tıklanma sayısı arttıkça yaşadığı mutluluğu insta storylerinde paylaşmakta. mutluluğunu görünce insan ister istemez gülümserken buluyor kendini.

bu arada şarkı haklı bir ilgi görüyor, gayet güzel!
böyle müziğin de, buna sanat diyenin de, 20 saatte dinleyen 8 milyonun da kulaklarını dübelteyim. göklere çıkarın ak. gerizekalılar topluluğu. etrafınızı reynmen ve burak king gibi arabesk maymunları sarsın inşallah.
klibinden hiçbir bok anlamadığım şarkıdır. reynmen reynmeni vuruyor, gömüyor, öbür reynmenin gözü açılıyor falan. diğer iki reynmen tek kalmış reynmene tuzak kurmuşlar...
13 milyon dinleme olmuş 2 günde.
iticidir.
instagramda özellikle tiktok kullanıcıları tarafından saçma sapan hareketler sergileyerek paylaştıkları şarkı. Popüler kültürün denişik insanları ne diyelim. şarkı güzel denebilir yine de 2 günde 13 küsür milyonu hak etmedi.
20 milyon olmuştur. helal olsundur.
şarkı güzel. bence.
şehit muhsin yazıcıoğlu ile ilişkilendiriliyor. izledikten sonra benzetilme olabilir.
2 günde 20 milyon izlenerek tarkan,hadise, murat boz falan hepsini sikip atmıştır. demek ki neymiş?samimiyetmiş dimi. siz şarkının mükemmel ötesi olduğu için mi rekor kırdı sanıyorsunuz? hayır aslında bakarsanız şarkı fena değil ama mükemmel de değil çok daha iyi şarkılar var. fakat televizyonda ve youtube da gördüğünüz insanlar o kadar sahte yapmacık ki insanlar samimi bir insan görünce yukarı taşıyor. reynmen i tanıyanlar bilir.
Hiç beğenmedim. Yutupçu olan ya şarkı çıkarıyor ya ürün. Sıkıldım.
Beğenmediğim şarkı. Arabeske bağlamış. Sözleri de kötü.
Hiçbir yerden kurtaramadı.
bizimle deyıl.
muharrem ince ve recep tayyip erdoğan düetini dinlemek için;

https://www.youtube.com/watch?v=c7bR210Qt3k
1 hafta olmadan 50 milyon izlenmeye ulaşmış reynmen şarkısı.

bunun bence tek izahı var: (bkz: acun etkisi)

acun'un elinin değdiği adam medya dünyasında hızla yükseliyor. yakın zamanlarda acunla yakınlaşan reynmen'in bu başarısı beni şaşırtmamıştır. yakında 100 milyon olacağını ve 1 yılda yaklaşık 150 milyon olacağını tahmin ediyorum.
dinlemek farz oldu. bi dakka.

müzikal sosyolojik özet. sevdiğimiz her şey bu şarkının içinde var. elektro bağlama, sert ritimler, bi kaç tane akılda kalıcı ritmik söz, uzun hava enstrümantal solo. hikayesi gelişen bi klip. kurt.

ticari iş. bir kalıcılığı olmayacaktır. bir de yaza doğru yaz temalı daha hızlı bi parça yaparlar tamam.

sen hala otur böyle, nasıl para kazanıyorlar aq diye düşün. düşünürken de bunu dinle.
https://twitter.com/fuatg...tatus/1092073203353219073
Diyenlerin ağzına yüzüne vurasım gelen söz. Sikecem sizi de onu söyleyeni de. Göt kaldırmaya, prim vermeye devam edin bakalım sığır sikleri sizi.
orospu çocuklarının çok sevdiği şarkımsı.
Kadehler dolsun.
Aylardır sagda solda hep gördüm ama inatla dinlemedim. En sonunda dün itibariyle açtım ve 1dk sonra kapamam bir oldu. müzik zevki konusunda sanırım maymuna dogru gidiyoruz.