bugün

vahşi doğa'dan bir çiftleşme görüntüsü...

şüphesiz ki nefsine yenik düşmüş kadındır. tövbe edip hak yola dönmesi gerekir. ek olarak düşünsenize denizde yüzerken ağzınıza döl falan geliyor. öğğh ahahahaha! Müsilaj denilen şey döl olabilir mi? benziyor da!

https://streamable.com/dhgti5
konserde veren mini etekli kız videosuna da mini etekliler daha azgın ve edepsiz mi diyelim?
sizin ahlak, etik anlayışınız insanların kıyafeti, şekliyle mi ölçülüyor?

kapalı bir kimsenin yaptığı tüm kapalıları, mini etekli birinin yaptığı tüm mini eteklileri, pantolon giyen birinin yaptığını tüm pantolon giyenler mi yapmış oluyor? böyle genelleme karaktere sığar mı?

bu kadar mı sığsınız. yazık ve mide bulandırıcı.
kendisine yüzme dersi verilmektedir. dalgalar arkadan çok furursa nasıl ayakta kalınır dersi. içiniz fesat sizin içiniz..
büyük ihtimalle suriyeli. tiplere bak amk.
Popodan mı vermiş anlayamadım ama vermiş vay amk.

Yarak kürek bir kadındır.
telefonda ekran ve görüntü küçük olunca,

önce su aygırı sandım. değilmiş.
Helal olsun suyun kaldirma kuvveti bu işte.
Arsimed bunu begendi.
Iciniz pis arkadas kadinin bogazina bir sey kacmis nefes alamiyor dayim heimlich manevrasi yapiyor.

Hemen yok popodsn veriyor yok bilmem ne cok ayip.
(bkz: açmayın korkunçlu kadın)
Adam niye atletli?
Vahşi doğada çiftleşen hayvanlar gibiler. Videoyu belgesel tadında izledim.

Ayrıca bu ikisini bayıltana kadar dövmedilerse, bu orada bulunan insanların ayıbı. Kulağıma çocuk sesleri geldi. Böyle ahlaksızca bir işi ulu orta yapanların götünden kan almak gerekir!

Keşke orada olsaydım! avına görünmeden ustaca yaklaşan köpek balıkları gibi bu iki hayvana ani bir saldırada bulunup, götlerinden ısırırdım..
yüzme öğretiyor bence.
Açmayın suri aq.
kim nerede ne yaparsa yapsın sorun değil de, insanların karşısın cinsel ilişki yaşayan iğrenç 2 yaratığın görüntüsüdür. olabilir mi ulan böyle bir şey? oluyor.
Ben bir sokuş göremedim. Amca başarısız olmuş, sadece sürtünmekle yetinmiş bence.
--spoiler--
ben bir sokuş göremedim. amca başarısız olmuş, sadece sürtünmekle yetinmiş bence.
--spoiler--

En sonunda beklenen yorum geldi... Sokuş teşebbüsü var ama ofsayt.
Saçı görünmüyor pozisyon devam *
(bkz: balıkesirin çılgın eşekleri 2).
Daha iyisini beklerdim, adam şahin k'ya benziyor ama kadının yüzü gözü kapalıydı göremedim belki de erkekti ne biliyoruz.
Libidosu yükselen erkeğinin enerjisini sönümleyen kadındır.
Enteresan tespitlerle yumuşatılmaya çalışılan kadın.
Şu kafayı anlayamıyorum, aynı şeyi yapan farklı kişiler için aynı tepkiyi vermeyi adalet sananlar var,
Sıradan bir vatandaş pezevenklik yapıyorsa namussuzdur,
Bir polis pezevenklik yapıyorsa orospu çocuğudur,
Bir hakim pezevenklik yapıyorsa anasını siktiğimin orospu çocuğudur,
Biri yapmaması gerekeni, biri engel olması gerekeni ve diğeri cezalandırması gerekeni yapıyordur,
Bunlar hiçbir zaman eşit şekilde değerlendirilemez,
Aynı şekilde başı açık olanlar için her ortamda orospu yakıştırması yapan, bunlar her yerde vuruşur diye sallayan tipler ulu orta vuruşuyorsa sıradan tepki vermem.
Bunları vuruş pozisyonunda birbirlerine dikip lesbos adasına doğru ittirmek lazım.
popondan verdiğinin nasil belli oldugunu merak ettiğim kadındır.