dünyanın en güzel şeyi, cezbedici güzelliği olan seksi alımlı sıcakkanlı hoşsohbet kültürlü ve en önemlisi pamuk gibi teni olan sanatçı. kıymeti bilinmeyengillerdendir. bir yönetmen namzeti olarak gelecekte enerjisinden yararlanmak isterim. (bkz: kinaye sanatı)
kıymeti yeterince anlaşılamayan sanatçılardan biridir. medya dünyası tarafından o sevimliliği hiç önemsenmeyip yerine hep itici insanlar gözümüze sokulmuştur.
değeri bilinemeden yaşlandırılan yeteneklerden biridir.

bkz: yonca lodi
küçüklüğümde otogargara ve bir demet tiyatro ile gönlüme taht kurmuş şirin güzel tiyatro sanatçısı. bu hanımefendiyi neden bu kadar sevdim anlayamadım ama çocukluğuma veriyorum işte. bir diğeri için (bkz: özge özberk)
bir demet tiyatro'dan tanıdığımız tiyatrocudur kendisi herşeyden önce. değil mi ama?
çok seksidir.
edit : nerede lan diğer entryler ?
mfö nün 1990 yılında çekilen ali desidero klibinde oynamış, tiyatrocu. klipte vokal yapıyordu o da ayrı mevzu.
cok guzel 'emailler' diyen kisi.
1969 da istanbul'da doğdu.1987 yılında Nöbetçi tiyatroya girdi. ortaoyuncular'ın istanbul'u satıyorumoyunuyla profesyonel oldu. bkm oyuncularına otogargara oyunu ile katıldı. oyunculuğun yanısıra cebimde kelimeler,sen hiç ateşböceği gördün mü? ve bana bir şeyhler oluyor oyunlarında yönetmen yardımcısı olarak da görev aldı.

ayrıca bir demet tiyatro (1997)da asu, güneş yanıkları(1999) nda esra, camdan pabuçlar(2004), son olarak da aşk oyunu(2005)nda gönül olarak karşımıza çıkmıştır.
Organize işler adlı sinema filminde ise bir veliyi canlandırmıştır.