bugün

iyisin tabi şarkısını oda arkadaşımı tavlamıştı. Sahah akşam onu dinliyor hastalık zaar.
paralel yapının kurbanı.net

şüpheli olduğu dönemi bile cezaevinde geçirttiler bu kadına.

allah yardımcısı olsun, inşallah kurtulacak. inanıyorum.
artık daha çok sevdiğim sanatçıdır. amınıza koyayım bunu yaşatanların. adamların tapeleri gerçek çıktı, amına kodumun Azeri piçin biri hala elini kolunu sallaya sallaya dışarıda. üstelik adam bakanlara rüşvet verdiği saat hediye ettiği halde.
uyuşturucu alamadığı için ilk günden kriz geçirmiştir.
türkiye'nin en dinlenilesi kadın sesidir.demet akalına en az 3 kat fark atar bu ses.
özel hayatı kimseyi bağlamaz, ben sanatına bakarım. umarım en kısa zamanda tekrardan özgürlüğünü kazanır.
Zamanında bayhana büyük ayıp etmiş anladığım kadarıyla, kimseyi yermemek lazım.
ibreti alem olmuştur.
millet sisteme, düzene laf etmiş o dışarıda bu içeride diye. yahu arkadaş örneğin trafikte hızlı gittiniz radara polis çevirmesine yakalanmadınız, polisin yanına gidip aman polis bey ben hız yaptım bana da ceza keser misiniz diyor musunuz? ya da yanlış yere park edilir bir araba hepsi çekilmez birisi çekilir diğerleri de çıkıp der mi ben de yanlış yere park ettim, bana da ceza yazın arabamı çekin. kimse demez bunları. ama deniz seki söz konusu oldu mu yav efendim o dışarıda geziyor bunun suçu ne , hem de çok iyi kadındır çok severim, şarkıları çok güzeldir diyip masum ilan ederler. ne biliyoruz bu konu hakkında? hiçbir şey.
deniz seki olması onu masum kılmaz, başkaları dışarıda geziyor diye onunda gezmesi gerekmez.

edit: neden bu kadar olumsuz tepki aldığımı anlayamıyorum, birilerinin nezdinde suçlu olanlar dışarıda bu kız niye içeride zihniyeti iş başında * türkiye de uyuşturucu madde satmak yasaktır. yakalanılması durumunda cezai müeyyide uygulanır.
Reza zarrab dışarıda diye her şeyin meşru olduğunu görmemizi sağlayan kadın, kendisi suçlumudur değilmidir bilmiyorum eğer suçsuzsa umarım adalet kendisi için bir an önce tecelli eder ama yok reza dışarıdaymış bilmemkim bilmemne yapmışta kimsenin sikinde olmamış bunlar boş muhabbetler sizin bir tavuğunuz öldü diye komşunun 2 tavuğu mü ölecek illa? yarın öbür gün komşunun öküzü ölür sizin diğer tavuklar civciv manyağı olur sizin mantığınızla herkes birbirini kessin mahkemede de reza diye haykıralım hepimiz.
ne olmuş az bişi koko içmişse #direndenizseki.
eğer bu ülkede adalet herkes için adil uygulansa bir gram acımayacağım ünlü. Ama sen rüşvet yolsuzluk götür babam götür sonra vay efenim adalet deniz seki bile olsa tecelli edecek. Muz cumhuriyetine hoşgeldiniz baylar bayanlar...
cezaevinde bol bol kitap okumasını salık verdiğim sanatçıdır. bir de ortamı iyi olursa çok şey öğrenebilir. dil öğrensin, müzik aleti çalmayı öğrensin, mektup yazsın. sonra bakarsın kitap çıkartır. öyle her şeye ağlamamak gerekir. bir de suçlusun yani. asaletinle git yat kardeşim şova gerek yok.
ali veli kokainden yakalanırsa 10 sene yatsın. şarkıcı hanım yakalanırsa serbest kalsın. amınakdımun ülkesinde çifte standart olmayan ne kaldıki amınakoyim.
kaçakçıların, torbacıların, hırsızların cirit attığı memlekette resmen linç edilmiş, bence masum kadın.
daha ağır suçları işleyen insanlar serbest diye daha hafif suçları işleyen insanların ceza almasını eleştiren garip bir mantıksızlık akımının çıkmasına sebep olan hatun kişi.
bazı iflah olmaz gerizekalı ve terbiyesizlerin hala uyuşturucu sattığı için hapiste olduğunu zannettiği şarkıcı.

(bkz: uyuşturucu kullanımını kolaylaştırmak)
http://www.youtube.com/watch?v=YfdvHJdbD4U

deniz seki ye gelsin.
sesi ve şarkıları güzel olan kadın. ne var ki artık bu tanımların dışında uyuşturucu satıcısı olarak cezasını çeken ve taşlanan kadın olarak ta tanımlanabilir.
bu kadın bende artık çok başka bir şeyi anımsatıyor. " büyük konuşmanın" ne denli yanlış olduğunu ve elbet bir gün kırdığımız kalplerin ya da ahların karşılığının alındığının kanıtı.belki "yaa aman be sende ne alaksı var" diyenlere olacak ama ben böyle durumlara inandığımdan, kendimede bunu inandırdım.
yıllar önce popstar yarışmacısı bayhan hakkında hemde canlı yayında şu sözlerin sahibidir kendisi;

"bir popstarda olması gereken kriterleri biliyoruz ama asla olmaması gereken bir şey var. bir popstar cinayet işleyemez. hapse giren adamdan sanatçı olmaz. bunları toplumdan aforoz etmeliyiz."

bu da hepimize örnek teşkil etsin. *
yakalandığında görülmüştür ki çok kilo almıştır.

(bkz: kaşık kaşık uyuşturucu yemek)
Sinsi kadın örneği.
ben buraya ne yazsam malum kesimin vicdanı hep rahat olacak.
yani deniz'in yaptığı şeyi bir suç olarak görmüyorlar.
hani o bir o.. çocuğu ama bizim o.. çocuğumuz yaklaşımında bile değiller.
gayet normal buluyorlar bunu ve canla başla savunuyorlar deniz'i.
eh! mutlaka yasalarda bir cezası vardır bu işin.
umarım adil yargılanır.
yıllar önce ezdiği bayhan kendisini ziyaret edecekmiş.
http://www.esaspark.com/b...inda-ilk-kez-konustu.html
dünyalar tatlısı sanatçıdır. ona bunu yaşatanlar bir gün hesabını vereceklerdir. yerim o yanaklarını.

elimde imkan olsa böyle bir kadını bir gün bile hapiste yatırmam.
basit bir müptezel, neden her gün haberlerde? ünlü diye cezasını çekmeyecek diye bir durum yok.

hele de bu işin ticaretini yapıyor, daha beter olsun.
mahkum ya da hükümlü. edip akbayram ceza yata yata biter diyor. o zaman deniz de yatsın.

ne yani edip yalan mı söylüyor.