1. 1.
  selçuk üniversitesi iletişim fakültesi radyo sinema televizyon bölümü mezunu fanatik web tv sunucularından.okul döneminden hatırlarım kendilerini selçuk üniversitesinin basketbol maçlarından sonra elinde mikrofonla iri yarı zencilerle maç sonu röportajı için oradan oraya koştururdu.Diksiyonu düzgün,güzel bir yüzü var neyse uzun lafı kısası buralar yakında değerlenecek.
  5 ... crassus
 2. 2.
  1987 yılında izmirde doğmuştur. genelde gazete işiyle ilgileniyor ki o güzelliğine ve sesine rağmen bu zamana kadar fazla tanınmadı. şu sıralar trt sporda program yapıyor. roksan kunter yerine ntvsporda program yapsa erkekler duacı olurdu heralde. baya hanım hanımcık bir kız gibi.

  http://instagram.com/denizsatar
  3 ... sizofrenkezban
 3. 3.
  Dil Bilgisi özürlü hanım kardeşimiz.
  5 -2 ... sizofrenkezban
 4. 4.
  trt spor'da görev yapan televizyoncu çok hanımefendi bir bayan. futbol yorumluyor.
  -1 ... en asaletli duygularin adami
 5. 5.
  Yakinda ntvspora transfer olmasını bekledigim güzel sunucu. Ayrı bi çekicilik var bu hatunda...
  1 ... obmann
 6. 6.
  Ferit Şahenkten bize bi kıyak yapmasını bekledigim muntazam guzellige sahip sunucu. Ayrica 87'li olduğunu öğrenince bi ayri mest oldum hatuna. Cok daha genç gözüküyo bu hatun. Vesselam...
  ... obmann
 7. 7.
  her sike burcu hakyemez dal'i koyan ve kadinla zirt pirt program yapan ntv ye gelse super olur, dahasi fil suratli roksani gorecegimize bunu goruruz en azindan.
  ... x09684a
 8. 8.
  şu ana kadar gördüğüm en güzel kadın sunucudur. rastgele zap yaparken bir pazar günü denk geldim kendisini. çok futbolla ilgili de değilimdir ama oturdum izledim öyle onun eşliğinde programı. görsel bir şölen yaşattı bana adeta.
  1 ... nursultan tulyakbay
 9. 9.
  (bkz: çok güzel)
  ... master of mahmuts
 10. 10.
  evet ben satarım tamam buraui terkediyorum. (bkz: anarşik anarşik şeyler)
  ... devdenodeniz