bugün

.
Hangi denizin saçı?

Nick değişmiş fosil yazar.
Ben, sahsim. Ege denizi, bir daha sormayin.
Kitap iyidi neyse ..
Yazılarında iğrenç bir çaresizlik var.
Dikkat çekmeye çalışan tuhaf biri.
görsel
aha da saçları.
görsel
(img:#1788495)

Of bi zevkimiz var ona da limit koyuyorlar.
entrylerini okuduğumda uludağ sözlüğün kalitesinin düştüğünü fark ettiren yazar.Şımarık ilgi budalasının teki.
Eskisi daha güzel diyenler?
Abla kiz demissin ama en az bi 35 in var.
Sizce bu kızın saçı ne renk?

Mavi görenler ön yargılı, turuncu görenler de biraz şeymiş.
Bence yeşil.
Aklıma Orhan Veli’nin deniz kızı Şiirini getiren kişi.
Kız? Vallahi tebrikler.
görsel
bu kız sinsi kardeşlerim aman dikkat. çoğunuzu sulu deeeye götürüp susuz getirir bununla 2. kata kadar bile çıkılmaz çok tehlikeli sakın tuzağına düşmayin o ne şeytandır bi bilseniz bak sakın sırlarını paylaşmayın yanarsınız kardeşilerim valla ben den demesi.
(bkz: blue is the warmest colour) yeni saç rengini beğendim güle güle kullansın bir yazardır.
bir deniz gözlü kız değildir.
(bkz: düşmedim)
sözlüğün en güzel kızlarından biri olan yazar.
Düşüyor mu böyle diye sorulasıdır.
Hey gidi eski Uludağ hey.
Kız fotosu olacak böyle ha, nerde.
Şimdi kızlar irkek düşürüyor.
olay nedir biz de dahil olalım. çok naif bir şey yazmıştım da galiba trend tanımadığımız insanları aşağılamakmış ben çok yanlış girmişim konuya. Olm size ne kendi nick altına isterse yıldız tilbenin benini paylaşır "ben" diyerek. bi sakin olun mk. yan tarafta kaslı erkek fotosu paylaşılıyor onlara dalın. Kendi fotosunu kendi nickaltına yazan insana laf etmek nedir monaco.
sanırsın bu klavye ninjaları instagramda limon yemiş bonobo şempanzesi gibi poz vermiyor. burdaki çakma gotik köy prenseslerinin %98i yırtık pantolon altına siyah tayt giyiyor ve gelmiş kendi kendine eğlenen yurdum kezbanının tarzına laf ediyor. yapmayın ayıp ediyorsunuz.
neyse son sözüm de deniz saçlı kıza.. ara beni bul, deniz sacli kiz beni bulsun.... yeter yaa askeri politikayla ne oynuyorsunuz.
bölüm sonu canavarı gibi..
Kuru dudaklar. Bakımsızlıktan kırılan saçlar. Renk desen deniz değil bildiğin yosun rengi. Olmamış 6/10 puan veriyoruz yazar arkadaşımıza.
dokuzuncu nesil olmasına rağmen bugüne kadar dikkatimi çekememiş attention whore.

belki de ilgi çekme çalışmalarına yeni başlamıştır bilemem ancak burada şöhret basamaklarını hızlı atlamak memeye bakar, öyle saçla bacakla kolay değil o işler.

hayırlı işler.
Sadece saçları güzel yazar.

Maalesef.
Hoşgeldin harun abi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar