bugün

hasan can kayanın konuşanlar programında gördüm çok kafa adammış. yazık olmuş.
hakemlerin yüz karasıdır.
Bi de yüzsüz emek hırsızı.
adam haklı
görsel
Tv100 Var odası programında yorumculuk yapmaktadır. Açık sözlü oluşu, olayları yorumlaması ve cesareti takdir ediyorum. Bugün hakemliğe devam etse Fırat aydunus ile birlikte zirvede yer alırdı..
ben fenerbahçeliyim ama hayatımda gördüğüm en kötü hakem performansını trabzon a karşı sergilemiştir. bu adamın havuz kanallarında reyting almak için çıkarılan doğu perinçek den bir farkı yoktur.
TV100 e hakem forması ile çıkan eski tff hakemi.

Futbolcudan kart görmüş hakemdir.
Tv 100 e yorumcu sifatiyla hakem forması giyip çıkan çapı dar eski hakem.
adam haklı. bu linç kültürcü çomarlar yüzünden hakemliği bitti.
görsel
hakemlik kariyeri resmen bitmiş.

http://www.hurriyet.com.t...1387668&utm_term=post
asıl mesleği öğretmenlik olan, istanbul bölgesi b klasman hakemi.
trabzonspor'u galatasaray maçında doğradığından bu yana trabzonspor, galatasaray'ı içerde dışarıda tokatlıyor.
Bu kadar şerefsiz bir hakem hayatımda hiç görmedim.
hayatı karartılmıştır. kendisini hep eleştirirdim.
galatasaraylıyım ama beni de utandırmıştı.
fakat mete kalkavan'ın olduğu yerde bitirilmiştir.
zamanında cem papila'ın, ali aydın'ın, muhittin boşat'ın, kuddusi müftüoğlu'nun, özgüç türkalp'in,vahap beyaz'ın
olduğu yerde bitirilmiştir.
sanki tek kötü hakem o idi .
işte ikiyüzlülük budur.
iyi olmuştur. o da '' adam gibi '' hakemlik yapsaydı kendini satmasaydı , diğer '' eyyamcı '' hakem müsveddelerine ibret olsun.
geçen sezonki galatasaray - trabzonspor maçında; salih dursun tarafından kırmızı kart gören hakem(!) 'dir.

Ve şu an trabzonspor'a oyun oynandığını söylüyor açık açık. Yan hakemlerinin 1 gün öncesinden değiştiğini, o hakemlerle daha önce hiç çalışmadığını ve çoğu kararda o yan hakemler tarafından yönlendirildiğini söylüyor.

Not: buralar fena karışacak diego, siper al !

Not2: Merkez hakem komitesi harekete geçmiş, aman yareppim neler oluyor !
o 3-5 hamsi gelir senin sülaleni...

tanım:ptt hakemi.
Trabzonspor'u çileden çıkartmış olan fifa kokartlı hakem.
Bir alt lige düşmüş iyi hakemlerimizden. Tamam o gün o maçı kötü yönetmiş olabilir ancak, kimse kusura bakmasın 3 5 tane beyinsiz hamsi istedi diye kimse düdüğünü asmaz.
Yeni Merkez Hakem Kurulunu da kutlarım. Ptt 1.ligde ilk haftada Deniz Hoca'ya maç verdiği için..
Edit: Bazı beyinsiz hamsiler rahatsız *
artık Süper Lig'de değildir.

http://www.hurriyet.com.t...amp;preview=true&date
ivan bebek ile alakası olmayan hakem. çünkü kırmızı kart kararları doğruydu ancak her iki takım lehine verdiği penaltı kararları yanlıştı. dolayısıyla bebek sadece bir takımı, bitnel iki takımı da üzmüştür kararları neticesinde.
(bkz: ivan bebek)
Yeni sansasyon ve kötü yöneltilen maçlarla adından söz edilmeyecek hakem kişilerinden birtanesi. Sahi hangi maçta ünlenmiştiniz?
bu memlekette bir daha düdük çalamaz.dünyayı tff nin başına yıkarız.
dünyanın en iyi hakemi ve galatasaraylıdır. şeytan ayrıntıda gizlidir.