1. 1.
  yüksek sadakatin başarılı davulcusudur. çok sağlam davul çalıyor. konserlerde harikalar yaratıyor. yüksek sadakat dışında projelere katılan davulcudur.

  http://www.denizalemdar.com
  http://www.yukseksadakat.com
  1 ... semi
 2. 2.
  yüksek sadakat ile yollarını ayrımış olan davulcudur.
  1 ... semi
 3. 3.
  denizalemdar.com'u http://www.myspace.com/denizalemdar'a yönlendirmiş davulcudur.
  1 ... semi
 4. 4.
  eyyam grubuna dahil omuştur. geçtiğimiz günlerde rock makamı adında bir albüm çıkarmışlardır...
  3 ... yagmur prensesi
 5. 5.
  1980 doğumlu davulcu kerim çaplı gibi bir efsaneyle 2.5 yıl aynı sahneyi paylaşmıştır. yüksek sadakat'ten ayrıldıktan sonra, eyyam'a dahil olmuştur. Playground ,Peri ve Bagdat Avenue gruplarına eşlik etmektedir. peri özel olarak dinlenesidir. sanırım bar grupları arasında davulcunun bu kadar ön planda olduğu başka bir grup yoktur. deniz alemdar herkesi tanıttıktan sonra bendeniz nacizade davulda deniz der, kopan alkış kıskançlık duygularınızı kabartabilir.
  1 ... sulizhen
 6. 6.
  edebiyat ve sanatla iç içe olan bir ailenin ferdidir. Çeşitli sanat dalları ile uğraşma imkanı bulan Alemdar; ritim ile bütünleştiğini fark ettiğinde yalnızca 10 yaşındaydı. 12 yaşına geldiğinde, bu bütünlük onun dünyası haline geldi. Çocukken sıklıkla izlediği rock konserlerinden esinlenerek, “Cümbüş” marka ilk davulunu yanan bagetleriyle kaza sonucu ateşe verdi.

  Progresif rock ve north jazz, müzikal tavrını etkileyen akımlar oldu. 90’ların sonlarında Kerim Çaplı, 2005’te kurucu üyelerinden olduğu Yüksek Sadakat’le çalışmaya başladı. Besteleri ulusal radyolarda bir numaraya tırmandı. Usta müzisyenler ve dünyaca ünlü gruplar ile aynı sahneyi paylaştı. 21. Avrupa Caz Festivalinde ülkesini temsil etti.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Deniz_Alemdar
  1 ... hasmet ibriktaroglu
 7. 7.
  Alpay şalt’ın bageti bile olamaz.
  1 ... phileo sophia