insan dedik fakat beyin fonksiyonları bitki ile yarışabilecek düzeyde insanlardır.
afedersiniz insan evladı dedim..
Boş ve gereksiz insandır.
diğer yerine diyer diyen ermeni tohumlarıdır. türkçe bilmezler...
Kazık yemiş kız tribidir. Eski sevgiliye göndermeler yapmasını sağlar Demet abla.
Müzik zevki zayıf bile değildir yoktur.
Zevksizliğiyle "pop"omun kraliçesinin götünü kaldırmıştır.
türkçe popunun kaliteli! olduğunu düşünen yazardır.
Boş insandır.

bu kadar söylüyorum.
serdar ortaç dinleyen insandan daha kötü olmayandır.
derhal ülkeyi terk etmesi gereken insandır, oksijen israfı seni.
Benımdır bu ınsan evladı.
Oyşş.

Nedense kımse dınlemıyor ama herkes bılıyor sarkı sozlerını nasıl oluyor bu? Taksıde, dolmusta gıderken mı duyulup ezberlenıyor sarkı sozlerı.

Sarband'tan buıka'ya azama aıl'den sebahat akkıraz'a natacha atlas'tan ummu gulsum'e kadar bırcok ses konusunda ustad sayılabılecek kısıyı dınlıyorum demet akalınıda dınlıyorum gaga yapınca sıkıntı yok demet akalın yapınca kezban yok oyle bır dunya cıddı cıddı sesı guzel ve ozellıkle bır kac albumu claude challe gıbı bır dunya devı aranjor ve dj tarafında dahı begenılıyor.
Bundan bes sene oncesıne kadar kımse ferdı tayfur, orhan gencebay be muslum gurses'te dınlemıyordu. Noldu sonra? Bıkac entel farklıyız modunda takılan dızıde kullanıldı hemen herkesın playlıste aldı.

Yada yapılan alı tekınture sarkıları cover yapıldı herkes olup bıttı. Herkes dınlıyor ama gelıp surada acıklayacak bırkac kısıen ıbarettır.

Sıze teklıf demet akalını canlı dınleyecez hemde en onden clube gıdıp masada veya deskte falan degıl dırekt locada varmı gelmeyecek olan hesaplar benden ne dersınız beybıler hadı bakalım?

Bence beyaz gomleklerınızı ve mavı kotlarını hazırlayın.

Edıt: nasıl unuturum senı natacha atlas'ım gozlerını olurum honey.
Amacı kulaklık takıp tarz olmaktır. Yoksa bir insan neden demet Akalın dinlesinki?
En son dinlediğim parçası sebebim şarkısıydı. Siyah küt saçlarıyla söylediği bu şarkı 90 ların güzel şarkılarındandı.
yoksunluktandır. neyin yoksunluğu onu bilmiyorum.
Yönetici insanımız.

Sabah daha makyaj yapmadan öcü gibi gidiyorum işe. Sürüne sürüne masama ulaşıyorum. Yan masada oturan şişko kız homur homur yemek yiyor. Emre uyuyor, tuba uzaklara dalmış gidiyor, ben hemen insanlar beni görüp hayattan soğumasın diye makyaj yapıyorum ve son ses demet akalın şarkıları dinliyoruz. Uyanalım, kendimize gelelim diye. Her sabah. Hep aynı.

Bazen serdar ortaç şarkıları açıyor falan. istifa ettirmek için. Biliyorum.

Kısacası benim bu. Mecburum dinliyorum. Ezberledim hatta bi kaç şarkısını. Artık güçlü bir kadınım. Artık beni kimse yıkamaz. Artık çok unutkanım.

Teşekkürler demet.
Hiçbir zaman anlaşamayacağım insan evladıdır.
kimi zaman demet akalın dinlemeyen insanlar kadar mal olmayan kişilikler. direkt yaftalamak yanlış.

demet akalın dinlemeyerek demet akalın seviyesinin üstüne çıkmıyoruz. bi björk olmuyoruz. bi zaz olmuyoruz. bi david bowie ye selam çakmıyoruz. önce bunu anlamak lazım.

konuyla ilgili olarak sarışın bir hanfendinin, istemeden kulak misafiri olduğum, misafiri olduğuma da pişman olduğum çay may içmeden ocakta yemeğim var diyerek izin istediğim muhabbeti efenim:

+ ya çocuk geldi işte ben de güzelce reddettim.
- bi dakka bi dakka. güzelce nasıl reddediliyo onu göster bakiim bana önce?
+ ya bak şimdi... işin doğrusu şuydu yani: benim ona "sen aynada kendine bakmıyo musun hiç ya?? sen kimsin ben kimim yani.. sen benim ayarım değilsin. benim dengem (dengim değil dikkati çekerim) değilsin yani demem lazımdı..
- eee?
+ ama işte şeyapmadım şu an bi ilişki düşünmüyorum dedim yane. ilerde belki evlilik dedim yane. ciddi düşünüyorum dedim.
- evli mutlu çocuklu diyosun.
+ ayyy inanmıyorum demet akalın falan mı dinliyosun sen yhaaa.. ay yapma vallahi kusarım bak.

demet akalın şarkılarında senin kadar saçmalamıyor misal ablacım. öyle düşünmek lazım. kusmadan önce.
az empati. az özeleştri. lütfen.

http://www.youtube.com/watch?v=5Ai5qI2RzxE

çok yerde denk gelirim. geldiğim zaman da gayet güzel dinlerim. mp3 çalarıma da koyarım. sevgilimi koluma takarım.. olsa yani.. bebek te 3-5 tur da atarım. en azından 1-2 dolanırım yani.

kimseyi ırgalamaz.
Evli, mutlu, çocuklu olmayan insan evladıdır. Dinlememesi hayrınadır.
sevgilisinden yeni ayrılmış,hiç üzülmemiş gibi yapan ve onu unutmaya çalışan ve ondan intikam almaya çalışan liseli kızdır.
hayali üç kelime olan insandır. * * *
(bkz: 14 yaşındaysan hayat çok zor be sözlük)
hapse girmeyi göze alarak D.A dinleyen kişidir.
(bkz: ben)

önemli not: 14 yaşında da, sivilceli de, kız da değilim. he bu arada doğdum da.
14 yaşında olarak gözüken doğmamış insandır.