demet akalın dinleyen insan evladı

kimi zaman demet akalın dinlemeyen insanlar kadar mal olmayan kişilikler. direkt yaftalamak yanlış.

demet akalın dinlemeyerek demet akalın seviyesinin üstüne çıkmıyoruz. bi björk olmuyoruz. bi zaz olmuyoruz. bi david bowie ye selam çakmıyoruz. önce bunu anlamak lazım.

konuyla ilgili olarak sarışın bir hanfendinin, istemeden kulak misafiri olduğum, misafiri olduğuma da pişman olduğum çay may içmeden ocakta yemeğim var diyerek izin istediğim muhabbeti efenim:

+ ya çocuk geldi işte ben de güzelce reddettim.
- bi dakka bi dakka. güzelce nasıl reddediliyo onu göster bakiim bana önce?
+ ya bak şimdi... işin doğrusu şuydu yani: benim ona "sen aynada kendine bakmıyo musun hiç ya?? sen kimsin ben kimim yani.. sen benim ayarım değilsin. benim dengem (dengim değil dikkati çekerim) değilsin yani demem lazımdı..
- eee?
+ ama işte şeyapmadım şu an bi ilişki düşünmüyorum dedim yane. ilerde belki evlilik dedim yane. ciddi düşünüyorum dedim.
- evli mutlu çocuklu diyosun.
+ ayyy inanmıyorum demet akalın falan mı dinliyosun sen yhaaa.. ay yapma vallahi kusarım bak.

demet akalın şarkılarında senin kadar saçmalamıyor misal ablacım. öyle düşünmek lazım. kusmadan önce.
az empati. az özeleştri. lütfen.

http://www.youtube.com/watch?v=5Ai5qI2RzxE

çok yerde denk gelirim. geldiğim zaman da gayet güzel dinlerim. mp3 çalarıma da koyarım. sevgilimi koluma takarım.. olsa yani.. bebek te 3-5 tur da atarım. en azından 1-2 dolanırım yani.

kimseyi ırgalamaz.