bugün

entry'ler (89)

mitolojideki olması gereken tanrılar

Twitter tanrısı Larryus. Larry twitterın kuşunun adı.

demet akalın dinleyen insan evladı

Zevksizliğiyle "pop"omun kraliçesinin götünü kaldırmıştır.

salom alehem

Selamün aleyküm sözünün kökenidir.

suriyeli mülteciler

bi yandan hallerine üzüldüğüm diğer yandan gitseler de kurtulsak dediğim insanlar.

kürt komşun mu arap komşun mu olsun istersin

Çok zor bir soru. Evi satılığa çıkarırdım herhalde.

ben bu yazıyı oytunkarana yazdım

Yeni nesil yazarlara kafayı takacağına düşen karmana kafayı tak.

düğünde geline takılacak en ilginç hediye

Vibratör. Damat iyi iş göremezse kullansın diye.

gss prim borcu

Doktora bile gitmem gerekmediği halde sigorta hizmeti alıyormuşum gibi haneme yazılan borçtur. 5.000 liradır. Gelir tespiti yapınca indirim olacak denilse de olmamıştır. (bkz: oy ben nerelere gidem nasıl edem)

işsizden sağlık sigortası parası isteyen devlet

An itibariyle bana 5.000 tl kaymıştır. Okuyom ya ben dememe bile aldırılmamıştır.

hayır kurumuymuşuz gibi 3 milyon suriyeliyi almak

Hayır yapmak insanları kurtarmaya çalışmak da sorun yok ama içeri alınan kişilerin ışidden mi olduğu bilinmediği için, içeri alınanlar kamplarda toplanmadığı için, sınırlarımız bi çizgiden başka bir şey olmadığı ve güzel korunmadığı için. En aptal hayır kurumuyuz sanırım.

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

ilk hafta mutlaka okula gidin yoksa sınıftan kopuk yaşarsınız. Plüton gibi dışlanırsınız. Parti ortamı falan beklemeyin en fazla kampüsteki şenliklerle yetinirsiniz. Ya da kötü bir barda sınıfın bob marley çakması çocuğuyla sızıp kalırsınız. Çimlerde oturup sevişen gençler beklemeyin. Çünkü çoğu üniversitede çim bile yoktur. Çok da şey yapmayın yani.

necati seni sikecegim birader

Seri artıladığı için minnettar olduğum yazar. Şimdilerde silik sanırım. Umarım beni necati sanmamıştır.

miş miş miş de muş muş muş

Riff Cohen'in dans mon quartier şarkısından coverlanmış türkçe şarkının sözleridir. Zaten şu anda her yerde çalan bir şarkıyı neden coverlarsın anlamış değilim.

hakkari üniversitesi katırla sınırdan geçme bölümü

ilk ders Katır Silkme Metotları 1001.

üniversitenin ilk günündeki köpük partisi

Ancak okula gitmeden önce rüyanda gördüğün olaydır.

ahmet davutoğlu ışid e haddini bildirir

Tutmayın küçük enişteyi durumudur.

cinsel ibnelerin son zamanlarda azması

Homofobik yazar sıkıntısı.

deniz diyince akla gelenler

iç Anadoluda yaşayanlar için sadece bir isim.

sözlüğe gelir gelmez cinsel cima teklifi almak

Başıma gelmiş bir olaydır. Çok uzatmayıp niyetini "sevişelim mi?" diyerek belli etmiştir. Eh haliyle engeli yemiştir.

arka arkaya seri artı almak

Okumamışlardır bile. Ya asılıyorlardır ya da gönlü olsun belki de o da beni seri artılar diye düşünmüşlerdir.