bugün

4. nesil yazar.*
bu yazar gayet sakin bir yazar..sözlükte etliğe sütlüğe dokunacağını sanmıyorum..ama içindeki okuma şevki ve kültürü geniş olduğu için ondan entryleriyle faydalanmak lazım...
(bkz: hoş geldin)
süper mi süper akıllı mı akıllı bir insan. bilgi birikimini benle çekinmeden paylaşan $ukela arkadaşım.
güzelliğiyle yere düşüren yazar, pek hoş sohbet pek tatlı, yirim yirim. mutluluğu sonuna kadar hak eden insan...
heybeliada piknik zirvesinde tanıştığım tuhaf bir yazar. sen evine 2 tane gitar al, sesin soprano olsun, zirveye ne gitar getir ne de sesini. bir daha olmasın..
sesini çok beğendiğim , kendisi ile özellikle salı ve cuma günleri kadıköyde buluşmak istediğim yazar. *
bostancı iskelesinde tanıstıgım bordolu yazar. * efenim nasil derler saatlerce angelina kişisi ile piknikte oturdukları yerden kalkmadılar. sonucta ne mi oldu; ense ve sırt bölgesinde 2. derece bir yanık. allahtan expert kokoş yazarımızı angelina duruma el koyarak krem surdu de yeni yazarımız hayata dondu. sıradan sarkılardan yaptıgımız seviyesiz coverlarımıza destegini eksik etmemiştir, sagolsundur varolsundur. tanısmış olmaktan ciddi ciddi memnun oldugum yazardir kendileri. * * *
sözlüğe dur durak bilmeden güzel bilgiler katan tematik yazar. * *
(#1764314) cok dogru ve guzel tespitleri olan bir yazar.
hukukçu kişiliğini sözlüğe yansıtan yazar.
işe bilgi işte içerik;

işte 2. neslin çaylak yüzakı ;

cannes da aday flandres-flandres filminde bir karakter..
fevkalade iyi potansiyele ve bilgi stoğuna malik olan yazar.
uykusuzluk sorununu çözememiş kişidir. uyumayı özlemiştir.
bir süredir dikkatle takip ettiğim, sözlüğe faydalı yazar.
pierre paolo passsolini basliği ile özlenen kaliteli ve bilgi verici entryleri seri halde giren ve cok iyi de yapan yazardir.

kendisi eblehce polemiklere girmemekte ve ayarlaşma denilen şebekliklere girmemekle cok iyi yapmaktadir. kendisine burdan formunun ve entrylerinin devamı için dua ediyoruz ve cizgisini devam etmesini istirham ediyoruz. velhasil kelam en sonunda televoleci olmayan azinliğa bir yazar daha arzi endam etti.
düzgün yazar.
kültürüyle hayran bırakan, güzelliği dillere destan harika insan. yazdığı yazılar, açtığı başlıklarla ne kadar kaliteli bir eğitim aldığını ve mesleğinin hakkını verdiğini gösteriyor, ellerine sağlık...
edebi hususlarda detayları da içine alan yorumları sebebiyle takdir ettiğim, takdir etmekle de kalmayıp sepet sepet kinder sürpriz yumurta yollamaya karar verdiğim yazar. böyle devam...
bu ucsuz bucaksiz evrene arz-i endam ettiği ilk gunden beri isyanı olan kişidir. evet doğarken ağlayan ve ölüken de ağlamaya zorlanan insanlarız, doğorken empoze edilen hırsların bünyeye dokunacağını hesap edemeyen insanlar yuzunden hayat denilen zimbirtadan zevk alamiyoruz. gun geliyor kendimizden bile sıkılıyoruz. içtiğimiz sigara bile değil tad farkına bile varmiyoruz. kati materyalist kaliplarla hayati bir senaryo gibi yasamaya gayret ediyoruz. sürrealistliğimizi kaybettiğimizden ötürü kendimizi bilgi denilen seklen kasvetli ama faydali denilen materyallere siginiyoruz. ama onlarda sigara gibi kullandikca insani cokertiyor. evet bilmek lanetlenmektir. insanliğin buyuk cogunlugu şebekten farkı yoktur. bunun kabul ediyorum. ama nedense o şebek sürüsüne özenmek pek akıl kari gelmiyor. her insan olmak istediği bir roldedir. baska bir rolu oynamaya kalkarsa kelimenin tam anlami ile tarumar olur.

bu lanet hayat bir senaryo değildir. dünyayi oldugu gibi kabul etmek gerekiyor ve onun kurallari dahilinde oynamak lazimdir. sıkılmak mı? peh peh... oyuna kaptirirsa kişi kendini sıkılmaya bile vakit bulamaz.

bir zamanlar, ufakken yani, babama oyuncak almadiği için aglamistim. o bana alnini göstererek en büyük oyuncağin budur demişti.

evet biliyorum insanlarin ve cevredeki insanlarin hayalleri kısır hergun bu gercekle yuzyuze geliyorum. ama her istenilenin oldugu bir hayat cok boktan bir hayat olurdu.
bazen istenilen olmamasi daha iyi olur.

yemin ederim ki herseyi fazlasi ile anlamak bir hastaliktir, değil fazlasiyla anlamak, anlamanin herturlusu hastaliktir. ama bu hastaliği dehleyemezsin, senin bu hastaliğin seni sen yapan seydir. bunla yasamayi ögrenmen lazim. ne yapalim hayat bu.... yollun ise mesakatli aci günlerin ekmeği her zaman tatli olur....
kendisi adına çok çok çok sevindiğim yazar, kardeş, dost, kanka... mutluluğu yakalayacak insan demiştim öyle de oldu.
(bkz: allah tamamına erdirsin)
(bkz: ha haaayt demedim mi kızım ben)
nihayet tatilden dönmüş kardeşim, hoşgelmiş sefalar getirmiş...
agora yı neden bıraktığını bilmeme rağmen bırakmasaydı olacakları düşündüğüm kişidir. iyiki vardır. hayatımdaki çoğu güzel günü kendisine borçluyumdur. en çok güveniceğim kişidir. girdiği entry lerle zaten ne kadar sağlam düşünceleri olduğu anlaşılırdır. dün kendisinden orjinal infected chaosium albümünü almıştım. *
en önemlisi kuzenimdir. her daim yardım etmiştir, eder edecektir * he bir de danışmanımdır. hiç arkadaşım olmasın, o olsundur.
triton adına yazarlardan özür dileyen yazar.
ortalıktan kaybolmuş kardeşim, özlenen insan...
güncel Önemli Başlıklar