bugün

korkunçlu bir silahtır. hem yakın mesafeden hasmının beyinciğine vurabiliyor hemde kaçmaya kalkarsa arkasından fırlatıp ensesine "dunkoffff" efekti ile patlatabiliyormuşsun. menzili 5 metre diyorlar.

sadece silah olarak değil fotoğraf makinesi, cep telefonu hatta uçaklardaki kara kutu benzeri navigasyona ve hafızaya sahip bir cihaz olarakta kullanan bazı yazar arkadaşlarımız varmış. polis falan görünce karşı kaldırıma kaçmak gerekiyormuş ama öylede bir ufak detayı var.
Kulağa çok seksi geliyor yalnız.
ulan o değilde üşenilmeden bunu başlığı açılmış ciddiye alınıp tuhaf işte.
türk literatürüne frank lucas tarafından sokulan avantür söylemdir. ben gusül abdesti aldığım zamanlar siz babanızın elinden tutup bubaaaa bona donduyma alşana diyordunuz. evet..
hayatı yalan olanların sözde silahıdır.

ulan yazmiyim yazmiyim diyorum ama boyle çoluk çocuğun klavye ardından ağır abi takılmasını görünce dayanamıyorum. yalancıya fiili livata yapmıyorlar işte öyle de avantajlı bir durum var şu yukarıdaki gibiler için. yoksa bunlar bayramda elimizi öpüp bizden adamlık zekatı alacak tipler.
kamillerin uydurduğu bir silah türüdür. muhtemelen malum gün evde kanepenin arkasında saklanırken eline aldığı bir şeyle cama doğru "dıkşınn dıkşınnnn" diye hasımlarına sıkıyordu bununla.

--spoiler--

ben gusül abdesti aldığım zamanlar siz babanızın elinde tutup bubaaaa bona doduyma alşana diyordunuz

--spoiler--

yavaş amk kolpa sıkmıyorsan ( ki bence sıkıyorsun ) aramızda en fazla 2 yaş var. ben donduyma derken sen daha önündekinin ne olduğunu bilmez lastik zannedip çekiştirirdin en fazla ne gusülü ? tamam ergen yaşlarda memlekette eşek kovalamaya başlamış ve anormal yoldan olsada cinsellik hakkında fikir sahibi olmaya başlamış olabilirsin ama genede aramızda yaş farkı yok fazla atıyorsun.
hemen hemen herkesin evinde bulunan sorduğun zaman bizde hiç olmadı denen borudur. 95 li yıllarda arıcılık yaparken taşıma 5906 simitim vardı 2500 usd ye devir etmiştim. dikkat edin satış demedim devir dedim çünkü silah işinde satış değil devir olur. neyse ya sabahtan beri komedi dans üçlüsüyle uğraşmaktan gına geldi gidim merkezde okey oynayacak kek bulim sizde çalışın durun allahın fakirleri.
95 li yıllarda arıcılık yaparken taşıma 5906 simitim vardı 2500 usd ye devir etmiştim

frank , senin " 5906 simit " in namlusu kaçlıkdı ???
yalanı inandırıcı kılmak için gereksiz detay vermek...
hee... tabançaymış.
işim olmaz.
hatta pederden kalan çok sağlam bir seri, zamanında müdürlere verdikleri pkk dan ele geçme bi belçika browning vardı... para mara da istemeden emmimim tekine devrettim. satmaktansa biri hatırasına sahip çıksın diyerek.

elinin altında olunca eli kolay gidiyor insanın...