bugün

Çağatay Ulusoy’un oynadığı kötü sonla biten aşk filmi. Beğendim güzel denilebilir. Hastalığı tam yansıtsalar daha iyi olurdu.
Delibal sinema filmi oldukça gerçekçidir. Kadın-erkek farketmez kim ki tanışma aşamasında alışılagelmişin üstünde bir enerji ve tutkuyla sizi ilgiye boğuyorsa sonu bu filmdeki gibi olur. Bu filmdeki benzer durum ıssız adamda da vardır. Ruhsal problemleri olan kadınlar/adamlar kendilerini çok fazla sevdirebilir. Aman dikkat.
görsel
hoş geldin emmioğlu. tutmayın emmioğlunu salıverin.
Bizim bölüğün birincisidir. Kendisi bugün dikkatimi çekmiştir. Daha nice güzel yazılarda görüşmek dileğiyle.
hoşgelmiş 12. nesil harun abi.
ilk on ikinci nesil yazar ayağına iyi prim yaptı. evet.
Oylama yaparken 10 saniye kuralı.
12. Nesilin ilk yaZarı olarak reytingleri altüst etmiş sözlük hanımefendisidir.

Hayırlara vesile olsun.

GüZel güzel yazmaları olsun.
On ikinci nesil yazar. ilk on ikinci nesil yazar.

Koştursun efenim sözlükte.

(bkz: yaşlanıyoruz azizim)
(bkz: nerede o eski başlıklar)
ben değisiklik falan anlamam
kalk çay koy, kekte yap
benle mi kayıt oldun buraya kalk çabuk.
Çok şanssız değildir. ilk olma şerefine erişmiştir.
Gördüğüm ilk 12. nesil yazardır. Ayrıca nesil değişiminden dolayı şanssızlık yaşamıştır. Olsun gönlümüzde 11. Nesilsin.
Kendileri uludağ'ın Hasan Tahsin'i olmuştur.

Koçum benim, iyi yazınlar yiğidom.
Sözlük tarihinde küme düşen ilk yazar.
dün 11. nesil iken bugün 12. nesil olmuş.
Aşk filmi izlemeyen biri olarak, birkaç ay önce sırf ağlamak için izlediğim film. izlememekte haklıymışım. The notebooktan sonra ikinci aşk filmim olarak az biraz psikolojimi bozmuştu kendileri. Neyse ki geride kaldı.
25-30 yaşında ergen tiplerine giren ve tipler ve bu tiplerin karizmatik olduğuna bizi inandırmaya çalıştığı yapım.
Bipolar konusunda ise iyi bir sosyal mesaj içeriğine sahip.
Sonu mutsuz biten her film akılda kalır. Bipolar hastalığını filmle tanıdım. Sosyal bi mesaj aslında. Beğendiğim bi filmdir.
suan star tvde gösteriliyor. sonunu baştan göstermesi bana saçma gelsede, güzel film.
Geçen gece 2 senelik önyargımı kırıp izledim. Beklediğimden daha iyi çıktı. Diğerlerinden farklıydı diyemeyeceğim çünkü filmlerdeki romantizm benim için ana konu değilde ana konuya bağlı olarak işlenen bir olgudur. Neyse etkilendim falan ancak o etki sadece film süresince oluyor. Ardından birileriyle tartışacak konusacak bir şey bırakmıyor. Hani olur ya komik bir şey okursunuz sonra onu başkasına anlatırken komik olmadığını fark edersiniz. heh bu delibal filmini çok güzel tanımlar. 5/10luk o da Delibal karakterini pozitifliği size bulaşıyor film sırasında.
boş film. izlemedim ve huzurluyum açık ve net.
Klasik türk filmi iste. Bi hastalık bul ve uzerine filmde olayi dramatize et. Bana bi etkisi varsa bu filmin bipolar bozukluk (manik depresif hastalık) hakkinda bilgi sahibi olmami sağladı.
böyle klişe romantik filmleri sevmiyorum. ama şu var; filmin müziği efsane;

http://www.youtube.com/watch?v=8LUN-GO27cg
izlediğim en boktan film .
Tansiyonu yukseltir. Az yiyin.
Yanı başında kalamayacağım. Ama beni affedeceğini biliyorum. Çünkü sen sevdiğini affetmeyi bilirsin. Seni dünyadan çok seviyorum. Hani birlikte okumuştuk küçük prensi. Ben sana ordaki tilkiyim diyince sen kızmıştın. Evet, ben o tilkiyim. Beni sevginle evcilleştirdin. Ben kaçamaz oldum. Bana beklemeyi öğrettin. Bana aşkın yolunu yordamını öğrettin. Füsun, sen beni yeniden yarattın. Seni dünyadan çok seviyorum, hayattan çok seviyorum seni. Ama ben yaralıyım birtanem. Gücüm kendime yetmiyor. Gücüm seni kendimden korumaya yetmiyor. Dün seni mutlu etmek için çıktım yola. Ben uçarken senin kanatlarını kırdım. Ben mutluluğu bilmiyorum Füsun. Korkuyu senin gözlerinde gördüğümde anladım. Kendimi gül'e deli gibi aşık olup yapraklarını yiyen kurt'çuk gibi hissediyorum. Ben uzağa gidiyorum birtanem. Seni incitmeden sevebileceğim bir yere. Bana delibal diyorsun ya “Delibalın fazlası zehir Füsun“ Delibal zehir. Bana uzun mu uzun bir aşk yaşattın. Çok mutluyum illaki. Sende mutlu ol. Bir de beni affet. Şimdi değilse bile bir gün affet. Sayamayacağın kadar öpücük. Yıldızlar kadar öpücük birtanem.