erciyes üniversitesi hakkında doğru tespitlerde bulunmuş üçüncü nesil yazar. hemşerim olma ihitmali yüksektir.
heyecanlı bir yazar arkadaşımız. çabuk gaza geliyor, ah bir de sözlük formatını öğrense de öyle açsa başlıkları ?
kötü entry vermek gibi bir ifadeyi lügatımıza sokmuş bir yazar.

(bkz: ota boka kotu entry vermek)
başlık konusunda enterasan fikirleri olduguna düşündüğüm 3.nesil yazar. *
komploya kurban gidip çaylak olan 3.nesil yazar
bir ben yabancıyım galiba herkes tanışıklı devlet dairesi gibi.
h z muhammed dunyanin yaratilma sebebidir bilgisinin dayanağını sunmasını, ısrarla ve merakla beklediğim yazar.
(#846412) iddiasını hala kanıtlamamış yazar. eğer yanlış olduğunu düşünüyorsa, nazik bir tekzip beklerim.
h z muhammed dunyanin yaratilma sebebidir gibi bir baslik acip yazacagini yazip geri cekilmis yazar. yalnizca icindekileri dokmek icin gunluk amacli sozlugu kullanan yazarlardan.

(bkz: kaynaksiz heber kalmasin kampanyasi)
verdiği hatalı bilgiyi düzelten yazar. kendisine teşekkür etmekteyim.
bir yazısında (sonradan silinmiştir), alevi vatandaşlara nerdeyse mum-söndü oynuyorlar demeye getiren yazılar yazmış bir arkadaş! dogmatizmin insanları ne hale getirdiğinin sözlükteki birçok örneğinden yanlızca biri!
kendisini kayseri'nin ssg'si ilan eden kanka yazar. hatta bunu bizzat derste söylemiştir.
http://img46.imageshack.u...mg46/6623/dejavu38qq9.jpg
(#927150) beni dumura uğratmış yazardır.
(bkz: o ne lan)
bana bu siteyi tavsiye etmekte geç kalan arkadaşımız
an itibariyle de çaylaklıktan kurtulmuş 3.nesil hırslı yazar.*
yazdıkları ile benim soyleyeceklerimi soyleyen, dobra dobra konuşan başarılı bir yazardır.
(bkz: sözlüğü futbolcu antolojisine çevirmek/@dejavu38)

bu başlıktaki yazılarıyla sözlüğün tam anlamıyla ne anlama geldiğini idrak edememiş yazardır. sözlük bir bilgi kaynağıdır ve senin işine yaramayan bir bilgi başkasının işine yarayabilir. senin gerrard'ın doğum tarihini ve yerini bilip bilmemen sana bişey kazandırmayabilir. sana yararları da umrumda da değil zaten. ama senin eski türk edebiyatından geçip geçmemen de sözlük ahalisinin umrumda değil.
girdiği entrylerle dikkatimi çeken ve çoğu konuda düşüncelerime tercüman olan yazar.
(bkz: vizeden 85 alıp finalde 25 alarak kalan öğrenci modeli)
dhkp / c nin bölücü değil de yıkıcı örgüt kategorisinde değerlendirildiğini bilmeyen yazar... * *
fikirlerini savunmasam da onları beyan etme hakkını sonuna kadar savunuyorum yazarı!

geçmiş olsun..
özlediğimiz yazar.çaylak yapılırken kime göre neye göre diye sormak istediğim ,
sözlük formatı
cevabına inanmadığım bir durumla karşılaşan yazar.
uludagsözlük modlarıyla hiçbir problemim yok ama provokasyon dolu başlıkların ve entrylerin sol frameden inmediği yazarların sadece bir kacının caylak yapıldığı durumlar rahatsız edici.

dejavu38 geri gelsin...
bu sabah itibari ile geri dönen ve öncelikle hepinize teşekkür eden yazar.
kendisine alenen hakaret edilen entry'e cevap olarak çok hafif bir şekilde söz sanatı ile karışık bir ithamda bulunmuştur. ancak nedense hakaret eden iki şahıs elini kolunu sallaya sallaya entry girmeye devam ederken birisi de nick altı entrylerinden okuduğum kadarıyla askere gitmiş.

neyse lafı uzatmayayım yoksa yine çaylak yapılırız mazallah * kalemim serttir bazıları bilir ben bu kalemin ucunu daha da keskinleştirdim de geldim biline...
ak partinin sözcüsü gibi davranan, yazan ama farklı her düşünceye ihtiyacımız olduğunu bize hissettiren yazar. çaylaklıktan yeni gelmiş hoş gelmiş.
haksız yere çaylak yapıldığına inandığım ama çok geçmeden tekrar aramıza katılan yazar.*