1. 1.
  kızılyıldız da parlayan futbolcu.milan ın efsane kadrosundaki unutulmaz isim.
  kariyeri:
  1982-1988 buducnost
  1988-1992 kızılyıldız
  1992-1998 milan
  1998-1999 kızılyıldız
  2000-2001 rapid wien
  ... samaryum
 2. 2.
  hırvat zvonimir boban'ın, milan'a transferiyle birlikte aralarındaki siyasi husumet yuzunden beraber oynayıp oynamayacakları tartışılan eski sırp futbolcu. olumlu özellikleri; yüksek top tekniği ve üstün oyun zekasıydı. çok sık sakatlanması ve biraz çirkef olması ise olumsuz özellikleriydi.
  1 ... fowler
 3. 3.
  italya 90'da yugoslavya adına mücadele etmiştir.
  ... pax romana
 4. 4.
  hagi'ye "raket gibi sol ayağı vardır" demek bu adama hakarettir. koyunun olmadığı yerde hagi'ye abdurrahman çelebi denmiştir. olay bundan ibarettir.
  1 -1 ... moooooon
 5. 5.
  kendi yaptığı ortaya kafa vurabilecek seviyede bir futbolcuydu.
  2 -1 ... cnyt
 6. 6.
  galatasaray'in uefa kupasini kazandigi sezon sampiyonlar ligi on eleme macinda karsilasti rakip vien takiminin kadrosunda bulunuyordu kendisi. yasimiz itibariyle top oynadigi donemleri hayal meyal hatirlasakta top teknigi yuksek iyi bir amc oldugunu biliyoruz. ozellikle duran toplari cok iyi kullanabiliyordu.
  1 ... migfer
 7. 7.
  bir zamanlar milan formasi altinda basarili maclar cikartmis, en son rapid wien de oynamis olan, su aralar yugoslavya milli takimi calistiran eski futbolcu.
  ... sevimsiz yazar
 8. 8.
  gelmiş geçmiş en iyi üç balkan futbolcudan birisidir. hagi, stoichkov ve savicevic, bireysel teknik olarak savicevic, hagi ve stoichkov'dan daha üstün olduğunu söyleyebilirim.
  1 ... zanli temiz
 9. 9.
  Bu adamı izlemek büyük keyifti. Ergenler bilmez tabi.
  ... flat head