En baştan böyle olacağı belliydi.. Etnik kökenimiz aynı olmasada müslümanlar diye almışlardı bu cennet ülkeme bu piçleri.. Cenneti bile kirletmişlerdi bazen.. öyle ki yemek yedikleri kaba bile pisletmişlerdi.. Gaziantepte mülteci kampına yeni yerleştirilen 1500 Türkmen'i protesto ediyorlardı, o anda bir piç direğe çıkıp türk bayrağını söküp suriye bayrağı astı.. Aslında o zaman nefretimi hissettim göğüs kafesimde.. Bizde adettir , misafire yemek verilir yatak verilir hatta para bile verilir ama evin tapusu verilmez.. Fuhuş, dilençilik ,kaçakcılık , salgın hastalıklar, yobazlık da onlarla geldi. OLSUN!! dedi başımızdaki hain... Zaten o da yobazdı.Yetmedi öğrencilerimizin hazırlanmak için aylarca emek harcadığı üniversite sınavına bu asalaklar sınavsız giriş, Sınırsız sağlıktan yararlanma hakkı elde ettiler. Ülkemizde mülteci olduk. yemedik yedirdik giymedik giydirdik. Değerlerimizi sömürdüler. ileride yaklaşık 5 yıl sonra arapça tabela 10 yıl sonra anadilde eğitim 15 yıl sonra özerklik isterlerse vericek miyiz peki ?? Ya vatandaşlık hakkı ?? Peki ya benim bağkur lu babamın verdiği vergiler bu asalaklara mı gidecek.. Peki oy için değer mi ? Oy için öz vatandaşını mağdur etmeye değer mi ? Muhafazakar kesimi memnun etmek sandığından da zor. Peki ya aşşağıladığınız atatürkün piçi dediğiniz laiklik için mücadele eden kendi öz vatandaşlarımızın hiç mi hakkı yok üzerinizde? Elin boklu suriyelisinden daha mı değerli, benim izmirli kardeşim ? Peki ya insanılarımızın ölmesine göz yummak ?? Sorumsuzca sınırlardan alınan ışıdli orospu çocukları ? Hiç mi içiniz sızlamıyor o tabutta gencecik çocukları görmek ? Hiçmi ailesini düşünmüyorsuz ? Tabi senin oğlun çürük (pempe dosya) alıp gitmemiş ne biliceksin bu şerefli makamı ? Hani milliyetçi sin ya hani biz yeni türkiyeyiz ya o köprüyü devlet mi yaptı ? Yada tekeli neden kapattın ? Seni gürcü dölü.. Nasıl hoşuna gidiyor mu böyle konuşmak.. Yada böyle konuşunca tatmin oluyor musun ?? Memnun musun bu ülkeyi kutuplaştırmaktan? Yada arkadaşlarını satmak hoşuna gidiyor mu ?? Ehehe.. Yeni Türkiye çocuk istismarcılarımı ? Terör mü ? Çarşaflı kadınlar mı ? Zihninizin karanlık köşelerinde bu lanet ve aşşağılık fantezilerinizi kendinize saklayın. Cehenneme gidin!!!