bugün

sadece spor malzemeleri satan hipermarket zinciri. Avrupa ülkelerinde bulunur, umarım bize de gelir. ucuzdur ve çeşit açısından çok zengindir.
2010 yili Mart ayinda, Istanbul'un Bayrampasa ilcesindeki forum istanbul avm'de Turkiye'deki ilk magazasini acacak olan bir fransiz sirketi.
türkiyede istanbul da forum istanbul ve ankarada kentpark alış veriş merkezlerinde açılan mağazadır. bildiğin kaliteli ürünü ucuz fiyata satan mağazadır. vay arkadaş sen ne yaptın yahudur.
geçtiğimiz günlerde gitme fırsatını bulduğum spor mağazası. aslında spor mağazası diye kısıtlama yapmak çok doğru olmaz. zira çok farklı ürünler var. mont, ayakkabı, top, tişört, şapka, bere, atkı gibi birçok ürün bulunabilir. üstelik tanınmış markaların ürünleri bunlar ve diğer mağazalara kıyasla bu ürünler ucuz fiyata bulunabilir. o yüzden bir şey alınacağı zaman bu mağazaya da bir bakmak faydalı olabilir. aynı ürüne daha çok para vermemek isteniyorsa tabii.
forum istanbul'un arka bölümünde bulunan 5500 metrekarelik alanda tenisten yüzmeye kadar genel spor ürünleri satan bir fransız mağazası.
Dünya çapında 600'den fazla mağazası olan, motor sporları dışında hemen hemen her spor dalının ekipmanının satıldığı, departman müdürlerinin sorumlu olduğu departmanın spor grubunu yapmak zorunda oldukları devasa spor marketi.
Polarları çok ucuz ve kaliteli, kışın giyilesi ürünler.
Çalışan gözüyle: 2010 Mart ayında açılacak dediği mağazasını istanbul'da Mayıs ayında açmış ve elemanlarına yol ve yemek parası hariç 900 TL veren Fransız firmasıdır. Evet 900 TL. Yol parasını geçtim, yemek bile yok. Elemanlarını değil karın tokluğuna, aç karnına çalıştırmayı vadetmiş firmadır. Bunun karşılığında size yükselmek (?) ve sözde kariyer yapma imkânları tanıdığını söyler. Kapitalizmin bencil, ahlaksız, menfaatçi korkunç yüzünün temsilcilerindendir. Emek sömürüsü yaparak, elemanlarının sırtından kazandıkları parayla o koca mağazaları açtıkları anlaşıldığı an ufkun iki katına çıktığı andır.
kentpark' da ki mağazasına girdiğimde malzemeleri kurcalamaktan alışveriş merkezini gezmeyi unuttuğum spor malzemeleri satan yer.
dalgıç malzemeleri alana bedava dalış dersi ve daha neler neler veren mağaza.
ayrıca kişiye özel raket yapıyorlar.

ankara'daki en iyi spor, kamp ve dağ, taş hobisi olanları mutlu edebilecek olan mağaza.

http://www.decathlon.com.tr
ankara kentpark'da da bulunan harika bir spor alışveriş merkezi. a'dan z'ye her çeşit spor ile ilgili aksesuar vs... bulabiliyorsunuz.
izmir gaziemir optimusta da acilmis spor ekipmanlari magazasi. yok yok burada ama fiyatlar haliyle tuzlu.
marmara forum'da türkiye'nin en büyük mağazasını açan firma. tam olarak 6500 metrekare.
çok yakında piazza avm'nin açılmasıyla birlikte samsun'da da bulunacaktır.
süper ötesi spor mağazalar zinciridir. ankarada kentpark ta bulunur giriş katında. her keseye uygun kaliteli ürünler bulunabilecek yegane spor mağazasıdır. başka yerde satılanlara göre nike ve adidas ı da uygun fiyata satarlar. quechua markasıyla uygun fiyata kalite satılır dersi vermektedir.
sporseverlerle birlikte büyük ayaktan muzdarip insanların kadında 44 erkekte 46 numaraya kadar ayakkabı bulabildiği spor mağazası. candır can.
ankara da bulunanı ankara nın en büyük spor mağazasıdır.
başka yerde de daha büyük görmedim henüz.
en ucuzunu da en pahalısını da burada bulabilirsiniz.

ürün çeşitliliği olarakta
renk yelpazesi olarakta çok geniştir.
ürünler dayanıklıdır.
tavsiye ediyorum.
alın.

adres: Kentpark Avm, Eskişehir Yolu 7.km No:164.
samsun piazza avm nin yarısı denebilecek büyüklükte. her türlü spor eşyası mevcut. protein çikolatasına kadar.
çantayla içine giremediğimiz spor mağazası. illa çantayı o dolabın içine koydurup puluda aradan attırıyor güvenlik abi.
Fitness ekipmanlarının %90 ının stok dışı olduğu spor mağazası sık sık küfür yerler benden.

Edit:Mağza ney lan
forum istanbul un karşısında olan ve gezmesi, o bütün eşyaları denemesi çok eğlenceli olan yer. Çadır alasım gelir burayı gezerken.
Günümüz marka ürünlerine 10-20 tl farkla satan kendi ürünleri de onların yarısı kadar fiyatta aynı kalitede olan canım cicim spor market. 1 kere alışveriş yaptıysanız kesinlikle müptelası olursunuz. Teknomarketlerde geçirdiğiniz vakitleri burda spor türlerini hafiften deneyerek daha eğlenceli şekilde geçirirsiniz.
Aldığım ve ip yerlerinin birinden yırtılan nabaji mayoyu 5 dakika içerisinde iade alan, malının arkasında duran spor mağazası bu yönüyle takdir edilesidir diğer bazı markalar gibi (bkz: converse) 30 iş günü boyunca mağdur etmezler sizi.
gerçek mağazalarını bilmem ama internet sitesinden 1 kere alışveriş yaptım bin pişman oldum. stokta olmayan ürünü satıp parasını peşin sömürdükleri yetmezmiş gibi 1 tane çok bilmiş bir kadın telefonda şunu söylüyor: "yasal olarak bla bla.. 2 gün içinde paranızı iade etmek zorundayız lütfen kusura bakmayın anlayışınız için bla bla.."

sonuç mu? aradan 1 hafta geçti ne arayan var ne soran. ben aramasam paramın üzerine yatacaklardı. şimdi aradım bişeyden haberi olmayan bi erkek çalışan çıktı. bana yasal olarak böyle böyle günde iademin yapılacağı söylendi, bu yapılan hırsızlıktır dedim. 3,5 attı o anı görmeniz lazımdı. emin olun dava açsam soyguncu diye bunları hapise yine attırrım. ama nerede bende o dosyayla şeyle uğraşacak boş vakit. keşke hukuk falan okusaydım dediğim zamanlar oluyor böyle pişkinleri süründüreceksin.

siz siz olun bu siteden beleş verseler ürün satın almayın. acil not düştüm yarın iadeniz gerçekleştirilir kesinlikle dedi hürmetle. telefona gelince ali kıran başkesenler her işi sorunsuz yapıyorlar, müşteriye karşı çok kibarlar ama icraat sıfır!..

edit: paramı halen alamadım. 10 kere yaptığım telefon konuşmasından sonra en son mantıklı ve robot olmayan bi çalışan. "iban numaranız olmadığı için yatırılamamış para" diyor. ben iban numarası gerektiğini nereden bileyim? telefon açıp söyleyinsenize paranızı yatıramıyoruz iban numaranız eksik diye. illa biz mi güdeceğiz sizi 10 kere telefon mu açacağız paramızı alabilmek için?
ucuz, güvenilir ve kaliteli. adana, ankara, istanbul ve izmir'de olduğunu bildiğim; tırmanış, balıkçılık, dalış, at binme, avcılık, sokak sporları vs. her haltın istediğiniz her şeyini, kaliteli ve bütçeye uygun bir şekilde bulabileceğiniz yerdir.

ürünlaeri deneyebiliyorsunuz. örneğin taktım patenleri, her yerini gezdim mağazanın. sadece birisi, bu tarafta iş tadilat var diyip geçirmedi o kadar. bir de oraya buraya çarptım hafiften.

çok güzel yerdir, gezin bakın.
internet sitesindeki ürünler güncellenmiyor. 1 aydır stokta yok lan ürün. Mağaza olsa gidip alıcam ama mağaza da yok burada internet sitesine kaldık. Defalarca stok durumunu, ne zaman geleceğini sorsam da cevap alamadım canlı destek olayı tırt yani.