1. 1.
  sadece spor malzemeleri satan hipermarket zinciri. Avrupa ülkelerinde bulunur, umarım bize de gelir. ucuzdur ve çeşit açısından çok zengindir.
  12 ... experimental
 2. 2.
  2010 yili Mart ayinda, Istanbul'un Bayrampasa ilcesindeki forum istanbul avm'de Turkiye'deki ilk magazasini acacak olan bir fransiz sirketi.
  -1 ... la penobre
 3. 3.
  türkiyede istanbul da forum istanbul ve ankarada kentpark alış veriş merkezlerinde açılan mağazadır. bildiğin kaliteli ürünü ucuz fiyata satan mağazadır. vay arkadaş sen ne yaptın yahudur.
  2 ... her gun yeni bir kuymak
 4. 4.
  geçtiğimiz günlerde gitme fırsatını bulduğum spor mağazası. aslında spor mağazası diye kısıtlama yapmak çok doğru olmaz. zira çok farklı ürünler var. mont, ayakkabı, top, tişört, şapka, bere, atkı gibi birçok ürün bulunabilir. üstelik tanınmış markaların ürünleri bunlar ve diğer mağazalara kıyasla bu ürünler ucuz fiyata bulunabilir. o yüzden bir şey alınacağı zaman bu mağazaya da bir bakmak faydalı olabilir. aynı ürüne daha çok para vermemek isteniyorsa tabii.
  1 ... tearsofcold
 5. 5.
  forum istanbul'un arka bölümünde bulunan 5500 metrekarelik alanda tenisten yüzmeye kadar genel spor ürünleri satan bir fransız mağazası.
  ... gaancik
 6. 6.
  Dünya çapında 600'den fazla mağazası olan, motor sporları dışında hemen hemen her spor dalının ekipmanının satıldığı, departman müdürlerinin sorumlu olduğu departmanın spor grubunu yapmak zorunda oldukları devasa spor marketi.
  Polarları çok ucuz ve kaliteli, kışın giyilesi ürünler.
  1 ... mulberrian
 7. 7.
  Çalışan gözüyle: 2010 Mart ayında açılacak dediği mağazasını istanbul'da Mayıs ayında açmış ve elemanlarına yol ve yemek parası hariç 900 TL veren Fransız firmasıdır. Evet 900 TL. Yol parasını geçtim, yemek bile yok. Elemanlarını değil karın tokluğuna, aç karnına çalıştırmayı vadetmiş firmadır. Bunun karşılığında size yükselmek (?) ve sözde kariyer yapma imkânları tanıdığını söyler. Kapitalizmin bencil, ahlaksız, menfaatçi korkunç yüzünün temsilcilerindendir. Emek sömürüsü yaparak, elemanlarının sırtından kazandıkları parayla o koca mağazaları açtıkları anlaşıldığı an ufkun iki katına çıktığı andır.
  2 ... ciclista
 8. 8.
  kentpark' da ki mağazasına girdiğimde malzemeleri kurcalamaktan alışveriş merkezini gezmeyi unuttuğum spor malzemeleri satan yer.
  3 ... isipsiz
 9. 9.
  dalgıç malzemeleri alana bedava dalış dersi ve daha neler neler veren mağaza.
  ayrıca kişiye özel raket yapıyorlar.

  ankara'daki en iyi spor, kamp ve dağ, taş hobisi olanları mutlu edebilecek olan mağaza.

  http://www.decathlon.com.tr
  2 ... cymbeline
 10. 10.
  ankara kentpark'da da bulunan harika bir spor alışveriş merkezi. a'dan z'ye her çeşit spor ile ilgili aksesuar vs... bulabiliyorsunuz.
  ... gongales