bugün

http://vgfaq.com/wp-conte.../wallpaper-dn-forever.jpg

bir zamanlar idolümdü.. ama anladım ki duke nukem klonuymuş.. al resime bak, trip bile aynı..
Adamim. Idolum. Ozendigim tek karakter. Rolunu oyle iyi kesiyo ki bu adam aklimizda belkide tum hayatimiz boyunca Dean olarak kalicak. Mimiklerine, hareketlerine tapilasi yaratik.
en abuk anlarda bile espriyi patlatabilen şapşal dizi karakteri.
(bkz: supernatural)
telefonunun zil sesinin 'bir şarkıdan mı acaba?' diye merak ettiğim dizi karakteridir.
supernatural de sam winchester ın ağabeyi.
yakışıklı abimiz sevdiğim tek yakışıklı insan.
özlediğimiz reyizdir. supernatural başlasa da izlesek.
reyizlerin efendisi. kendisi aynı zamanda müthiş bir hard rock/metal dinleyicisidir.
http://24.media.tumblr.co...ilhsFErM1rewgqho1_250.gif
Eye of the tiger performansı youtube da 6 milyona yakın seyredilen supernatural dizisinin en önemli karakteri.
he is batman.
he is the man who saves our lives.
he is ali sami.

abartmayın lan!
He is my hero. Yerim ağzını yüzünü.
(bkz: gideyim ben ingilizcem bitti)
supernatural dizisini çekilir hale getiren, alaycı konuşmalarıyla arada güldüren ama genellikle boğazına hortum kaçmış gibi konuşmasıyla tiksindiren karakter.
he is her genç kızın rüyası.
benim gibi şavroleci bi arkadaşımız.
kendine olan aşırı güveni ve 67 impalasıyla dikkatleri üzerine çeken supernatural oyuncusu. meleklerle genelde argo konuşup son of a bitch! diye bağrmayı alışkanlık haline getirmiş olmasına rağmen cass'in peşini bırakmadığı adam. cheeseburger ve turtaya olan düşkünlüğü baş melekler tarafından bile bilinmektedir.
bi köpek haline girmediği kalmıştı abi. o da oldu. * *
Umursamaz tavırlarının hastası olunası. (bkz: karizma)
Supernatural dizisinin baş rollerinden biridir.
Zeka ve duygu yoksunu kas yumagı kardeşi Sam yüzünden başına gelmedık kalmayan genede yaranamayan adamin diibi kare kökü olan abi.
(bkz: aşık olunası adam)
(bkz: duke nukem)
den esinlenerek ortaya çıkmıştır.
Son bolumlerde duygusuzlasmaya basladi.
Korkuyorum sozluk.