bugün

Cesaretimi toplar dayak atan herife dalarım. Kollarından tutar kimura lock ile o vurduğu eli götüne sokarım.

Ha ama iki kadın kavga ediyorsa klasik çekirdek kola eşliğinde izlerim. Zaten ayırmaya çalışsan tacizci damgası yeme ihtimalin var.
tepkisiz ve kayıtsız kalamazdım müdahale ederdim.
kavga edenlerin kadın ve erkek olmak üzere sana ne diyerek sizi dövecekleri kavgadır.
en sevdiğim deşarj olma yöntemim.

bıraksana lan kadını oç deyip kadını döven adama komalardan koma beğendirmek.
döveni döverim yada aralarım. döven kişiye bağlı yani. yalnız elinde bıçak silah vs var ise. yardım isterim çevreden ve polisten. tek basına üstüne gitmek mantıksız eylem olur.
lise zamanların da başıma gelmiş bir hadise. üst geçitte kızın biri bir erkeğe yapma, bırak peşimi vb. sözler bağırıp kaçamaya çalışıyordu. ben de bilader kızı neden rahatsız ediyorsun demiştim. tabi yaş-boy-kg benden üstündü 2 kafa yedim burnum kırılmıştı. o an hissetmedim ağrısını.

asıl olay bundan sonra başladı. yanımıza insanlar toplandı ben-kız-adam. adam dedi ki kız arkadaşıma laf etti. kızda doğruladı sevgilim yanımdaydı allahtan dedi. yediğim kafadan ziyade o bana çok koymuştur.

artık kavga edenlerden beklentim olmadan müdahale edeceksem ederim. ama mümkün mertebe müdahale etmek istemem.
Belki de başka bir kadın dövüyor, katiyen giremem aralarına.
yanından geçer giderdim. dayak yiyorsa yapmıştır bir hata.

bir soru cümlesi.
istanbulda sahil de bir olaya müdahale ettik, adam yerine kadın bize atar yaptı. "Size ne istediğini yapar dedi". Lavuğu harbi kıracaktık heee, kadına şiddet olayların medyada tavan yaptığı zamanlar.

O gün bu gün mevzuları hep izliyoruz. imdat diyene koşarız o ayrı.
Bu kadınlarda ayrı mazoşist.
Kadına el kaldıran erkek, sadece mavi nüfus cüzdanı taşıyan, hemcinsleri tarafından adam yerine konmayan götleğin tekidir ve kadına el kaldırdığı anda o eli götüne sokulmalıdır.
müdahale ederim diyecem de arkadaş ondan sonra kadın darp eden zıbıdıya sahip çıkar diye de çekinmiyor değilim.
Dayak atana dalarım. Ben ailemden kadına şiddet gösterilmemesi gerektiği öğrendim. Ve buna asla seyirci kalamam.
Polisi arar konum veririm.
Çevreden insan toplar linç ettiririm.
Erkek şiddet uyguluyor ise ellerine bakarım yüzük falan varsa evlidir falan filan uyarırım sadece. Fakat yüzük yok birşey yok.Adamı yakasından tuttuğum gibi bir kenara fırlatırım yaptığının yalnış olduğunu söylerim.insanları toplum içinde rencide etmenin hiç hoş birşey olmadığını ifade ederdim Baktım anlamıyor polisi çağırırım adamdan şikayetçi olurdum.
Hiç dokunmam. Belki sevdiği birinden hoşlandığı bir dayağı yiyordur kimbilir eheheh.
tipik bir türk erkeği olarak izler geçer giderim.geçen çarşıda çay ocağında oturuyoruz kız güzel mi güzel boylu poslu maşallah yolda gidiyoyor aşağıdanda kolları dövmeli tencere saç modeli kuru bir çocuk kıza tekmeyi bir koyuyor 'ben sana demedim mi beni bekletme' ama nasıl tekme atıyor bağrıyor kız birşey demiyor çocuk buna en az 6 tekme bir tokat attı kızda tık yok.şimdi diyeceksinizki nasıl delikanlısın müdahele etmedin.evet etmedim çünkü o kız o hayatı hak ediyor.o tipi gören herkes çocuğun rahatsız olduğunu anlar.demek kız bu tiplerden ve şiddetten hoşlanıyor.bize sadece bakmak düşer.
Ben kıbrısta kumarhane çıkışı gördüm. Karı alkollüydü heralde o kadar darbeye rağmen adama karşılık vermeye çalışıyordu. Güzel olsa belki ayırmaya çalışırdım.
ayırsak adam çıkarır emaneti bize saplar bizde niyazi Oluruz elhamdülillah.
hiçbir şey yapmazdım.
Annesi, babası tarafından şiddet görürken çekirdek alıp çitleyen yazarların toplandığı başlık.
uzaktan izlerim öyle çekirdeğimi alır ve gülerim. ne yapacam o ayrımaya çalışan esnafın halini gördükten sonra bunlara müstehak.
hiç birşey yapmam.
Güçsüzün yanımda olmazsam o vicdan azabı beni bir ömür yer. Bunun yerine gerekeni yapmaya gayret ederim.
Trabzon'da karısını döven bir iti bir kafayla nakavt etmişliğim vardır. Hatta yerel medyada yayınlandı.adam düşünce kadın kocam öldü diye bana kızmıştı. Artık kesseler bulaşmam.
sonum yunus emre izol'a benzesin istemem bu sebeple çok da umurumda olmaz. sokak ortasında dayak yiyen kadın, kendisine dayak atan adamı yanında gezdirirken bana mı sordu ?