bugün

davos zirvesi başlar başlamaz masayı devirirdi.

p.s. zirvedir o zirve. davos'a katılsa bir şey olmazdı. sonuçta sözük yazarları sıradan salakların yansımasıdır %99 oranında. ve salaklık her yerde.
- şşş dayı önce o eli bi indir. aloo o eli bi indirecen önce.
orada kavga çıkacağını bile bile şov yapmak için toplantıya girmezdi.
(bkz: siz yazarları silmeyi cok iyi bilirsiniz)
rte: van minut, van minut. *july4th: tamamı ingilizce olan entryler silinir.

rte: Sesin çok yüksek çıkıyor. Benden yaşlısın biliyorum ki sesinin benden çok yüksek çıkması bir suçluluk psikolojisinin gereğidir.
july4th: diğer yazarlarla polemik oluşturacak entryler silinir.

rte: Ülkenizde başbakanlık yapmış 2 kişinin bana çok önemli lafları vardır. Filistin'e, tankların üstünde girdiği zaman, 'kendimi bir başka mutlu addediyorum' diyen başbakanlarınız var.
july4th: rötuş isteği, spoiler kullanılmamış.

rte: isim de veririm, belki merak edenleriniz vardır.
july4th: sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilir.

rte: israil barbarlığı zalimliğinde çok ötesinde birşeydir.
july4th: entry alıntı ve kaynak belirtilmeden (ç)alınmış.

rte: Benim için de bundan böyle Davos bitmiştir. Daha Davos'a gelmem.
july4th: sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir. *
o bahaneyle halk kahramanı olabilecek kişi.

(bkz: peki zeki muren de bizi gorecek mi)
peres in karma puanının yerle yeksan olmasını mümkün kılardı sanırım.
(bkz: imamı gördük bir de cemaate bakalım)
not: kendini bilen kaliteli yazarları tenzih ederim.
-van minit, van minit. soyledıklerımı dıgerlerı duysun istiyorum.
--ama daha çaylak modundasın. on tane cumle kur bekle. seni yazar yapınca gel doya doya konus
(bkz: davosa sozlukteki çaylaklar katilsaydi alabilecekler)
(bkz: davosun zall tarafından yönetilmesi)
-ulan bu moderotörlerden çektiğimiz ne !
(bkz: şraaaaaaakkkkkk)
"burdayız ulan!!! forza uludağ sözlük" diye pankart açılırdı.
oneydilan: burda da mi hatun yok lan?.. 1500 tane sap toplanmisiniz.. sevmedim aga ben burayi.. daha da davos'a gelmem.
fiammetta: moderatör ne oluyor götün başın oynuyor, peres sen sus lan kulağın da duymuyormuş, anneni diyorum iyi bir hatun diyorum. bi daha davos'a gelen top olsun arkadaş.
Niddhog : la mod o kolu alır senin tampon bölgene monte ederim ! Ne gevşek heriflersiniz aq. Simon Peres gel bize,
Gel götünü dön bize... Ve trinity vari bir uçan tekme ile moderatör ufucklanır akabinde neo vari uçularak ortam terk edilir.
(bkz: anam rüyaymış meğer)
Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatının ayarını almasıyla sonuçlanacak durum.
peres: "... şöyledir, böyledir."

patlıcan bombası: "büzük ağzını, amını çamını sikerim. ya likud'a yarraamın girmiş olmasına ne diyorsun? gavat!"

moderatör: "bay patlikan bombasay, tekrar tartışmaya giremeyiz. insanlar akşam yemeğine geçmek için bekliyor."

patlıcan bombası: "onlar tok, yarrak dolması yediler. ama sen konuş tabi, karının şeftali gibin amucuu var ne de olsa, daşşaktan çıkmışın evladı."

moderatör: "tartışmayı bitirmek zorundayım."

patlıcan dolması: "davoslu heidi'leri alp dağlarında sikeyim.. ekonomik açılımı bile sikerim ben. dünya ekonomisi ince dallarda benim yarrak onun amda.. bir daha da davos'un ancak ağzına yüzüne gelirim."
içeriye girip
-beyler sakin yakışıyormu size?ne güzel giymişiniz lacileri canti olmuşunuz bir mevzu varsa gelin mahallede ki arsada halledelim.