bugün

Al kardeş al sanada açtım al.
Delirttiniz beni delirttiniz.
bundan sonra gelen kendi açsın.

Hiperaktif yazar.
seri artılayan yazar.
Uludağ sözlüğe adım atmış yazar.
sırf sözlükte kızlar teklif ettiği için geldiğini düşünüyorum.
ilk entrysi benden olsun nickini yediğimin.
Hiç entry girmemesine rağmen 1 günde 2000 küsur oylama yapmış yazar.

Mahlas olarak da 'sözlük okuru' demiş kendine. Okusun diyelim.

Edit: herkes bir tek beni oyluyor sanmıştım diye ağlamış ama adam bir tek beni oylamamış lan, sevinin bence halinize.
Değişik bir yazar.

ilk entrysini merakla bekliyoruz.*

Açık oylayarak herkese yürümüş sajsdjdjx.

Edit: beni de oylamadı.
beni de oylayan bir yazar.değişik.
koşu yarışlarında tazılar olur. bu okur da onun gibi bişey sanırım. oylayıp gazlıyor milleti. kendisine ait bir entry bile yok.
damatlıkları hazırlayan sözlük kızlarına hayal kırıklığı yaratmıştır aynı zamanda. ah david ah... bir beckham değildin ama sen de çok can yaktın belli ki... *
Entrylerimi beğenince karşılıksız kalmasın ben de onun entrylerini beğeneyim dedim, profiline girdim ama beğenecek entry bulamadım. Üstte yazan yazı gibi yazar değil sadece okur olarak aramızda bulunuyor zannedersem.
Sanirim yazmaktan cok okumaktan haz alan bir sözlük üyesi.
su ana kadar tek bir entry yazmamis kisi. Sanirim sol framede yazacak adam akilli baslik bulamamasindan dolayi entry yazamadigini düsünüyorum. Umarim bilgi icerikli ve formata uygun entryler girerek bizi bilgiye bogmasi niyetimi belirterek troll olmamasi ümidiyle hosgeldinlerimi sunuyorum.
sürekli oylayan yazar, sapık mıdır nedir. nefesini her an ensemde hissediyorum.
garip biri. sadece okuyor.
13 takipçisi var, neyi takip ediyorlar merak ettim doğrusu.

edit: takibe takip yapıyormuş o yüzden.
ulan nasıl bir toplum olduysak adamın yaptığı şey bize uzaylı hissi uyandırdı.

adam okuyor. sadece okuyor. okumak bu memlekette gerçekten çok garip karşılanıyor. adam okuyor lan. ne kadar garip...

bunu müzeye falan bağışlamak lazım. ya da alıp incelenmeli. sadece okuyan biri... vay amk!
ilk entrysini merakla bekleyenlerin takip ettiği yazar.
ilk defa bir kişi sözlükte yazarları okumak için sözlükte hesap açıyor. bizimle iletişime geçmeyecekse veyahut bir şey yazmayacaksa aslında buna gerek yok diyebiliriz. ama arkadaş gerek duymuş!

ilginç bir karaktere sahip birisi olduğunu düşünüyorum.
Teşekkürlerini entrylerine bırakmak isteyen yazarların hevesini kursaklarında bırakmış yazardır.

Herkes gibi ben de kendisine hızla dönerek hiçbir etkileşim bulamıyor ve teşekkürlerimi buraya bırakıyorum.
Teşekkür ederim Sevgili david chestoff.
Her entrymi favlamadan geçmeyen yazar pardon okur diyecektim. Saolasın saygılar bizden efendim.
yaşadığım şaşkınlığın sebebi olan yazar.
sadece okuyor. bu da bir meziyet.
kutluyorum.

not: arada bir ben de yapmalıyım.
Sözlükte yaşayan okur.

Lan Ne zaman görsem sözlükte.
Yazar değildir. Adam okuyor hocam.

Okusun okusun. Güzel. Sevdiğim bir okur.

Yalnız hiçbir şey yazmadan nasıl durabiliyor merak ediyorum.
Abi hiç entrysi yok ama hiç duvarına bakayım dedim akyuvarlarim al yuvarlarima karıştı. Nasıl yazar olmuş bu çocuk. Arada beni oylayan yazar.
ne cff'miymiş! hadi canım, vallaha mı?

t: bir takım dedikodular

edit: şuan kendisine cevap hakkı doğdu. evet yazar seni dinliyoruz.
düzenli aralıklarla beni oylayan yazar. eyvallah diyoruk kendisine.
kendisine sözlük okuru demeyi tercih ediyor sanırım ki bu tercihinde haksız da değil.

yazmıyor, okuyor. sözlük'Ün ihtiyacı olan profil budur arkadaşlar. ona sallayayım, buna kusayım, şöyle saçmalayayımdan ziyade önce okumak. takdir, selam ve muhabbetlerimi arz ediyorum kendisine.