bugün

efsane kaçıştır.

evet, ruhsatlı silahının 3 yedek şarjörü ile birlikte 15 temmuz gecesi teslim olmadan tbmm'de bekledim diyen bakan nihat zeybekçi'nin yanında korumalar eşliğinde darbecilere karşı nasıl direndiği(!) ortaya çıktı.

erkekliğin 10'da 9'u kaçmakmış.
evet.

bakın sayın bakanım nasıl da direniyor darbecilere.
bunu diyen;
görsel
bunu yapmış;
görsel

videosu;
https://www.youtube.com/watch?v=2ZWpbN-HHy0
Görüntüler montaj, fetocu ağzıyla konuşmayın, sayın bakan gerçekten de kaçmış olsaydı reyiz hesabını sorardı.
darbe kuvvetli gelse tanka binmek için bekliyordu herhalde bakan kaçışıdır.

baktı zayıf, bastırılacak, reisin tarafında olayım diyerek kaçmıştır.
kuş beyinli lagım farelerinin kendi çapındaki algı operasyonudur..

söz konusu mecliste kötü yatı da olsa bir sıgınak varken bu polisli koşuşturmacanın kaçış oldugunu savunmak beyin yoksunlugundan öte bir şeydir.

onu geçiyorum görüntülerin bazısı 1 yıl önce yayınlanmış..

herhalde bu görüntülerin yayınlandıgını bilmeyecek veya bilipte böyel konuşacak kadar salak degildir bu adam..

ha ben öyle aman aman bir kahramanlık yaptı demiyorum. bir bekir bozdag degildi, ama sıgınaklar dururken ordan ora koşuşturmasını kaçmak olarak algılamak veya göstermek hayseiyetsizliktir..
ak bakan yalayıcıların akınına uğramış kaçıştır. sorun kaçmasında değil çomar kardeş, mitinglerde tabancasıyla destan yazdığını iddia edip, sonradan tapesinin çıkması. anlasan sana da komik gelir.
(bkz: atma ziya din kardeşiyiz)
Balkona çıkıp tankları alkışlayanlar, tanklarla görüşüp yolu açtırarak havalimanından tüyen ve evde maç keyfi yapar gibi koltuğunda oturup ellerini ovuşturarak neticeyi bekleyen sahtekarın müritleri bari bu konufa laf etmeseler de rezaletleri hatırlanmasa.

Makarnacılar.
bu şerefsiz lagım farelerine karşı geri durmayın.. ergen bile olsalar.. dik durun..

şuna bak ya, 1 yıl önce youtubeda 5 bin tane versiyonu olan. olayın baş kahramanın bile yorumladıgı şeyleri hem de utanmadan şerefsizce keserek kaçış olarak yorumluyorlar..

hadi kaçış diyelim, ulan adam tbmmden ayrılmamış ki..

aksine tbmmye dogru hareket etmiş...

yani çarpı 6 katı falan risk.. oldugu yerde durup tarafsız kalabilir duruma göre darbecilerin veya hükümetin tarafına geçebilirdi..

meclise geliyorsa ve bu kanıtlanabilirse ki görüntüler öyle gösteriyor.. bu onu haklı çıkarır..

bu şerefsizler yalanı atıp kaçıyorlar.. üstlerine gidin çamur attıklarında izi kalmasın.. şerefsizlikleri ortaya çıksın.
kaçmamış, daha iyi bir siper için mevzi almaya koşmuş. evet.
Boka basmak böyle bir şeydir.
Salak yerine konulmaktan bıktım yeminle. Yalayanlar yalamaktan bıkmadı. Sıçıp batırdılar olm yalamayın artık. Mide yok mu sizde?
bari hiç konuşmasaymış da hakkında nötr kalsaymışız.
yiğitliğin 10'da9 unu oynamış tırt bakandır.
aslında kaçmamıştır. fetöcü bilgisayar korsanları videoyu tersten oynatarak kaçmış gibi göstermiştir.
akp'li çomarların kaçmadı yaaaa diye zırlamasına sebep olmuştur.

lan bal gibi tüymüş herif işte. siyasal islamcıda ahlak neyin aranmaz. yalan da söyler, hile de yapar. sonuçta islam davası için her şey caizdir.
Bunlar hep kripto fetocular.
ak çomar mode on

- kaçmamış aksine darbecilerin üzerine allah allah nidaları ile taaruza geçmiştir.
- montaj bu görüntüler montaj
- 1 sene önce çıkan görüntüler bunlar helelölölö
- kılışdar istifa etmeli..
- ama cehape zamanında şunlar bunlar olduydu
- kılışdar hala istifa etmedi mi ?
- fetöcü ağzı ile konuşuyorsunuz
- kılışdar ? istifa ?
- zeybekçi açıklamıştı zaten mınakoduklarım
- kılıçdar istifa etmeli

ak çomar mode off.
peki sizler atm sırasında heba olurken, ekmek kuyruğuna girerken, benzinliklerde sırada beklerkem bir bakanın can güvenliğini sağlaması mı zorunuza gidiyor?
korkmuş işte hemen jet hızıyla tüymüş, insani bir tavır. sıkıntılı nokta şu, bir anda neşeli günlerdeki ziya ya bağlaması, aslan avladım falan da dese tam olacakmış.
kimse bir bakanı can güvenliğini sağladığı için suçlayamaz. bu saçmalıktır.
ancak bir bakan da elde silah meclis kapında bekledim sallamasını da yapamaz. ayıptır.
en azından fetö' nün katlettiği 249 can varken,
ucuz kahramanlık bu canlara saygısızlıktır.

not: ayıptır. sırf sempatin var diye, " yanlış söylev veren " birini savunmak nasıl bir kafa gerektiriyor, gerçekten merak ediyorum.
Bakın gerizekalılar kimsenin bakanın kaçışını eleştirdiği yok tabi ki can güvenliği sağlanacak burada eleştirilen ve ti ye alınan “elimde silahım 3 şarjörüm üzerime bombalar yağarken darbeye direndim” diye kahramanlık türküleri çığırdıktan sonra aslında ne olduğu, anladınız mı?
Ya görüyorsunuz işte delikanlı adam.ne demişler erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır.
Yanlış olan saklanmak değil, akıllı insan korkar. Yanlış olan yalan beyanlar da bulunup halkı manipüle etmeye çalışmak.

(bkz: ömer halisdemir)
kuyruğu kıstırmış nasıl da kaçıyor ama. oyy aman da aman! kıyamam senin tabancan mı var? dıkşın dıkşın mı yapıcan onunla bakiym.
bu utançla belki intihar eden diye akıllara gelir.
run nihat run.

bir kaçış. totosuna vura vura kaçmış.