bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    genelde ergenlik çağında oynanan bir tür cilveleşmemsi oyun.
    4 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    oyunun sırrı çok basittir. dans için gelen kızları durmadan rederderseniz, hırs yapıp durmadan geri geliyorlardı. bu sırrı çözdüğümden beri, hem oyundaki konumum hemde aşk hayatım deişti. * *
    11 ... maksat muhabbet
  3. 3.
    daha ilkokul yaşındaki çocukların oynadığı, saçma sapan, gerizekalı ve ahlaksız bir oyundur. çocukların televizyonlardan gördüğü şekilde kendilerince bir "aşk" yaşama "aşık olma" durumlarının yansımasıdır. sağlıksız toplumun sağlıksız çocuklarının oynadığı sağlıksız bir "oyun"dan öte bir şey değildir. oynayan da oynatan da hemzemindir.
    2 -6 ... westphalia
  4. 4.
    ergenlik öncesinde kız-erkek arasındaki duygusal anlamdaki yakınlaşmaya en çok imkan sağlayan oyun
    4 ... city walk
  5. 5.
    genelde erkeklerin çoğu sınıfın sarışın minyon sevimli kızını seçerken biz koyu renk saçlı bıyıklı ve tekkaş kızlar bi kenarda birinin de bizi seçmesini beklerdik. *
    5 ... norma
  6. 6.
    (bkz: şişe çevirmece)
    ... dabaddah
  7. 7.
    (bkz: çocukluk aşkı)
    1 ... gonulcelen
  8. 8.
    çocukların utangaçlıktan kıpkırmızı kesildiği oyundur.
    2 ... zebellah
  9. 9.
    zamanında salak olduğumdan okulun en güzel kızını defalarca tekme ile geri postaladığım oyundur. hayır yani daha o zamanlar, önümdeki çıkıntının sadece işemeye yaradığını zannediyordum; o yüzden o en güzel kızın bu oyun da dahil olmak üzere bana olan tüm yaklaşımlarını def'etmekle meşguldüm. öğrenmem gerekenleri öğrendiğimse ise artık çok geçti... sanırım kendisinin ahı tuttu bir daha onun yarı güzelliğinde bile bir hatun kişi yanıma yanaşmadı nedense...*
    8 ... schenardi
  10. 10.
    (bkz: ilkokul)

(bkz: ilk aşk)

(bkz: mutsuzluk)
    ... herostratos