bugün

Emzirdiği bebeğe acıdım. Mama verse daha iyi olurmuş. Böyle anne sütü olmaz olsun.

Sonra kızıyorsunuz müslümanlar tüm münafıklar cehennem ' e gidecek dediğinde.
Sizce bu tipler nereye gider?
şimdi bu kadının ve orada ağzını açan ruh hastasının inancı gündem olmaz, çünkü üzerlerinde islam'ı çağrıştıracak bir şey yok. muhtemelen ateistler.

insanoğlunun sapıklık ve canilikte sınırı yok...
istisnasız her mecrada karşımıza çıkan şuursuz tip. inatla izlemiyorum içeriği.
ne partiler var dedirten kadındır. beni oraya ışınlayın.
Eğlencenin farklı yollarını bulmuş kadın kimin aklına böyle eylenmek gelirdi ki yaratıcı ama normal değil.
ne güzel eğleniyorlar. kimse kadını taciz etmiyor, kimse başkasına karışmıyor, herkes özgür. eğleniyor, sevişiyor. biz de pkk ile dolar ile uğraşalım.
inek gibi mk karısı. Et ve süt kurumuna bağışlayın
ben bu kariya acimam
o sütü emen bebeye acırim ha birde varsa eger kocasina..

çünkü bu yabancilarda "bekar anne " modası var..
Yemin ederim aptal.
Allah aşkına özgürlük adı altında saçma sapan şeyler yapmayın kusasım geliyor.
Meme sevmeme rağmen görüntü tiksinmeme sebep oldu.

Hele o sütü içen kadını hiç anlamadım. Başkasının vücudundan çıkan bir sıvıyı içmek.

Kusucam a-kü.
memeden soğutan kadındır.

değerli hemcinslerim, lütfen memeye olan sevginizi kaybetmek istemiyorsanız bu videoyu izlemeyin.

ben ettim siz etmeyin...
insanı karşı cinsinden soğutan kadın, lakin olayı yine nasıl islama, ateizme bağladınız aq.
küçücük memeden 10 litre süt çıktı ya la...
azis in klipleri daha iğrenç olabilir.

(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=BplsGX5eLLo)
memesinde süt fışkırtabildiğine göre yeni doğum yapmış. farklı kültür, özgürlük filan denmiş ama dünyanın her yerinde annelik aynı duyguyla yaşanır. bu bildiğiniz dejenere olmuş bir kadın. midem bulandı.
Nedense bana çok iğrenç geldi. Aynı kadınla pissing bile yaparım ama bu süt olayı olmamış. lütfen bu kategori haline gelmesin.
Şeyma Subaşı ve diger tüm Ünlülerin gittiği bişey festivaliymiş bu adını unuttum.

Her yil düzenleniyor hani burning man miydi neydi.
kemalist kadına benziyor denen durumdur. artık bi ay sikiş yapmam yapacağınız işin amk. evet..