bugün

Sihirli Annem dizisiyle tanınan Damla Ersubaşı'nın eşi Mustafa Keser ile paylaştığı fotoğraf.

Bir takipçisi de "bence sen bu adamın cüzdanını seviyorsun, suratına baksana" sözlerine karşılık Ersubaşı, "bir gün inşallah kocamın çok kabarık cüzdanı olur, o zaman seninle bile paylaşırım" yanıtını vermiş.

görsel
görsel

görsel

https://twitter.com/kadra...tatus/1229746207075000321
Eşi değil de kendisi şaşırttı beni. Ne hale getirmiş kendini baksana. Dudaklar, o dövmeler falan.
Yani tamam ruh güzelliği, kalp temizliği falan ama seri katil gibi bakıyor ve sanki bunu kasıtlı yapıyor. Bir de bu kızı hamileyken aldatmıştı bu değil mi? Yani beğenen başkaları da var. Neyse ben önyargılarımı da alıp gideyim.
kimler kimlerle beraber. kadere bak.
ben yorumu görmedim. bu başlıktan önce bu resmi bir haber sitesinde gördüm. ve aklımdan geçen ilk şey bu yorumdu. başka sözüm yok.
görsel
abinin tipinden ziyade bakışlarındaki memnuniyetsizlik göze çarpmaktadır. muhtemelen "emuğa goyun şimdi sosyal medyada paylaşacak bunu herkes kıza bak yanındaki kamile bak diyecek" diye düşünmüyorsa ne olayım. ki haklı da çıktı bence.
görsel
Beni tanıdılar siz kaçın.

Beyler üzgünün fakat fotoğraftaki zaat ı muhterem benim.
Adam geleceğe dönük bi yatırım yapmış aq, kızın eski fotoğraflarına da bakınız lütfen
(bkz: damla ersubaşı)
görsel

Yalnız olay şuradan buraya gelmiş. Adama haksızlık etmeyelim.
Hep yapmak istediğim şey,Damla Ersubaşı kim?