bugün

survivorda sıradan bir yarışmacı olmasına rağmen kendini en güçlüsü zannetmektedir. kendisi henüz farkına varamamıştır ama survivorun en egoistidir kendileri. nagihan seni yendikçe zevk alıyodum sinsi damla
Işın kelimesini dahi bilmeyen cahil, yobaz kadın. 2016'da da vardı böyle bilmediği yaygın kelimeler. Karaktersizin önde gidenidir.
Survivor izleme sebebi. Analar neler doğuruyor. Evet.
nasıl bir ana babaları var anlamadım.
yarı ciplak halde o kadar erkeğin içine gönder kızını.

sonra ortada ebeveyn diye dolaş.

gerçi kız izmirli normal.
Karaktersizin tekidir aslında sadece sempatik, sevecen gözüküp üstünü kapatıyor bir şekilde.
(bkz: maria sharapova)ya benzettiğim kişidir.
Daş gibi gız maşallah.
Suratı tam bir kürt suratı. Diyarbakırlı falan bence saklıyor.
bir spor hocasına göre hayli kalın bacaklıdır.
(bkz: yalarun).
Uludağsözlük sana yenge demek istiyor damla.. haydi gel benimle ol, oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki neslimize...
Bi filmde oynayan bi adam vardi ayni ona benziyor ama adini cikaramiyorum adamin. Bu kiz iyi tamam hos cirkin degil ama kadinsi degil erkeksi bi hatun.
Gittikçe de güzelleşiyor. anlamadım aq ilk zamanlar hiç gözüme çarpmıyordu.
Survivor A katılmış en güzel bayanlar dan birisi.
çok güzel bir kız.
Hem çirkinleşmiş hem performansı düşmüştür.
survivor 2018 kadrosuna dahil edilmiş seksi hatun. ben bunu ısırırım yalarım ulan. kesinlikle.
Sinsi samimiyetsiz.
Umarım elenir bu akşam.
burda 33 nickaltısı var ,adamakıllı fansayfası bile yok , gerçekten adına bi gecede yüzbinlerce twit atılan her gün trend topic olan semih öztürkü nasıl eledi gerçekten meçhul. pardon yayıncı ve yapımcı acun ılıcalı. sorry.
semihi elemistir. semihin gonullulere ettigi her lafin cevabi oldu.
Survivor finalini değil birleşmeyi dahi hak etmemiş yarışmacı. Keşke acun un her gün yeni bir bok çıkarttığı yarışmadaki finalin finalinin finali koltuğu yarısını o kazansaydı. Çünkü verilecek oylar içinde semih serkaç ve Atakan büyük yarış içinde olacak iken onları belki nagihan zorlar o da yüksek performansı nedeniyle. Eğer en tepede damla olsaydı biliyorduk ki rakibi kazanacak. ilk final günü eleneceği kesin olan ilk kişi. Diğeri ise nagihan çünkü rakip semih.
karı vurdu geçti.. respect !
acunun çocuk peydahladığı şeyma subaşı denen kadının spor hocasıymış.
Baya güzel kız ama her güzel kız gibi karakteri kötü sigara içerken yakalanmak nedir lise tuvaleti mi ada.
Birinci gönüllüler arasından çıkarsa bu kadın olmalı. Konseyde adadaki erkekler eziyor oyunlarda nagihan eziyor.