bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    dacia lodgy
    1 -1 ... jet skimden assaga kasimpasa
  2. 2.
    37.490 tl'den başlayan fiyatlarla piyasada olan araçtır.
    ... ohal nedir askim
  3. 3.
    (bkz: doggy style)
    -1 ... lady fantasy
  4. 4.
    başlangıç fiyatı 36.990.00 olan 5 koltuklu modeli ve fiyatı 38.990.00 olan 7 koltuklu modeli ile son zamanlarda trafikte çok fazla karşılaştığım araçtır.

dacia lodgy

dacia lodgy

dacia lodgy

dacia lodgy

dacia lodgy
    1 -1 ... kurtcebe noyan
  5. 5.
    Arkadaş eş dost ve çevrenin Doggy diye taşşak geçeceği araba. Düt!

- Doggy'in nasıl kanka?
    ... devletmalzemeofisi
  6. 6.
    NCAP'tan 3 yıldız alabilmiş kamyonet. Çok kötü tipi var lan bunun böyle şey gibi. * Ha bir de aile arabası geçiyor.

edit: http://www.simplemotoring...e-of-safety/#.Ug8K-tJM8rV
    ... bluebeach
  7. 7.
    gecenlerde radyoda rastgeldim ruhsatta binek aracmıs, yükleyin sirketin yükünü bogazici köprüsünden dilediginizce gecin diyolla.

Ulan herseyi gectim bu aracın yarısı kadar büyüklükte olan fiorino'nun nemo'nun hatta ve hatta palio van'ın ne sucu var he?
    2 ... makas atan tir soforu
  8. 8.
    renault grand scenicin çakması.
    3 -2 ... noktanin sabiti
  9. 9.
    bir adet 7 koltuklusundan , şirket tarafından şahsıma tahsis edilmiş araç.

evet dayanıksız denilebilir, ama araç uçuyor resmen. esp çok sağlam, sadece aerodinamiği zayıf olduğundan virajlarda biraz güvensiz hissettiriyor.

aracı 4 gündür kullanıyorum, 1.5dci motor harika.

tokatladığım araçlar arasında ( Kastamonu-Çatalzeytin yolu) bol virajlı çok eğimli, inanılmaz dar yollarda, Octavia 1.6tdi, golf tdi gibi araçları, araç ön 2 koltuğa kadar komple yüklü halde tokatlamışlığım vardır. 1.3 dizel araçları saymıyorum bile.

aracın övülecek tek noktası, yukarıda bahsettiğim motorun verimliliği. ayrıca dağ dere tepe, patika, taşlık yollarda bile 45-50 derece eğimli rampalarda altını vurmadan ilerlemesi diğer artısı.

en önemlisi : araçta konfor yok, sıfır. en azından şöför koltuğunda.
    1 ... naylon brando
  10. 10.
    Yeni nesil kamyon.
    2 ... cevapsizcinlama