bugün

Ne satmaya çalıştıklarından çok, ne yapmaya çalıştıklarını merak ettiğim tv kanalı.

Zira tabiri caizse yağ gibi bir hatun, tanıtmaya çalıştığı masaj aleti elindeyken, bir anda 'bakın ne kadar fonksiyonel bir masaj aleti, vücudumun her bir bölgesine ulaşabiliyorum, şimdi de bacaklarıma masaj uygulayacağım' diyerek zaten kısa olan eteğini biraz daha sıyırarak, baldır bacağı göstermek amaçlı mini bir striptiz şova kalkıştı.

Acaba ürün bahane, kendilerini mi teşhir ediyorlar dedirtici program.

Bir başka üründe de ziya kürküt'ü gördüm. ancak ziya bey hiçbir yerini açıp göstermiyordu, bunu da eklemek istedim.
Hava muhalefeti nedeni ile şu an dsmart'ta ceken tek kanal. Ne tabletmis be amk yani bu 150 liralik tabletin yaninda bizim ipadler çöp.
şaka maka millete dandik malları satmaktan vazgeçip kapatmışlar satışı, herhalde sattıklarının çoğu iade geldi bunlar da yeter aq deyip kapattılar kanalı ya da diğer flash tv vb kanallarda iteleyenler kadar sağlam iteleyemediler millete onlar da pazarı şark kurnazlarına bıraktılar.
bir dönem, otobüslerde(özellikle kamil koç) koltuk arkası tv'lerde kayıtlı kanaldı. hatta bazı otobüslerde star tv yoktu ve behzat ç'Yi izleyemedim; ama bu kanal vardı. 8 saat yolculukta oturup d shopping izleyip dandik malların tanıtımını izlersem o otobüsten soyunarak inip caddelerde koşmam lazım.

görsel

darısı mini etekli kızların sattığı 5 m halı ve nevresim , gergedan hapı, 5 kg bal satanların başına.
Ne kanaldı be.
Striptiz yapar gibi masaj aleti satmalar, üç kadın yatakta mini etekle yuvarlanirken nevresim reklamı yapmalar,Hürrem takıları yaparken kolyeden daha çok dikkat çeken dekolteler.

Reklam görünce kanal değiştiren başka dizi program maç izleyen yurdum erkeğine özellikle reklam actirtmis, reklam izletmis kanaldı.

Tam doğan holding işiydi

Bunu da bitirmişler
görsel

Bir zamanların alışveriş kanalıydı...

Hatırlayan oldlar bilir...
Yanlış hatırlamıyorsam, toparlayıcı sütyen reklamı vardı. Büyükler kanal değiştirirlerdi.