bugün

troll hep troll 1.5 saat corona ana başlıklı bir yayın yapmış. adam tutmuş tafih terimle ilgili konuştuğu bi kelimeye odaklanmış.
görsel
Şeyma bu lafın üstüne hırslanıp, daha zengin birinden bir çocuk daha yapmalı.
cübbeli ile kadınların çalışma konusunu konuşurken cübbeli 'islam'da kadınların çalışmasına zorunlu olmadıkça müsade yoktur' diyor.

bu da kalkmış 'siz kadınlara hakaret ediyorsunuz' diye prim kasıyor aklınca.

burada yasağı koyan cübbeli değil cüneyt bizzat islamiyet. götün yiyorsa islam'ı eleştir cübbeliye sallamak kolay.
kendisi yüksek sayıda takipçisi olan bir (bkz: herbolog)tur.
her zaman gerçek gazetecidir. hayatı boka batmış ve tek taraflı düşünen malum kesim sevmiyor
Özgür medya diyerek kafamızı ağırtmış. CNN'den maaş almasına rağmen Patreon ayağıyla milleti bağımsız gazetecilik diyerek aylık abone olmalarını istemiştir. Şimdi de şahsen benim burnuma kötü kokular geliyor, para neredeyse orada olan bu egoist arkadaşın akp'ye yanladığı hakkında. Zira, son yayınlarından anladığımız bunlar. Ahmet hakanı sollamazsa şaşırmayın ne de olsa mamayı artık başka patrondan alıyorlar değişme zamanı sizce de gelmedi mi?
Dün yazmıştım solcular bunu linç eder diye.çünkü solculara göre bu hükümet şunu iyi yaptı diyen herkes fikrine bakılmaksızın linç edilir. Tıpkı Metin Feyzioğlu gibi.
Amerika da sıkılmış normal orda sıradan bir insan ipleyen yok Türkiye ye dönüş CNN Türk de kalıcı bir görev için sürekli sinyallar çakmakta bu adamı göreniniz yok mu yeter artık.
hayatımda tipini görüpte ısınmadığım sayılı insan vardır, bir fetö, iki yılmaz özdil, üç bu.

tipten her şeyi belli eder bir halleri var boşuna kasmaya gerek yok.
adamın dibi vücut bulmuş hali gazetecidir.
bu yoklukta iyi gidiyor.daha kalitelisini yapın onu izleyelim
aklın ibneleştirdiği insan modeli.
Birandın yetiştirdiği kürtçü ve cihangir solcusu değil mi hepsi aynı..
Alayı kürtçülüğe ve dinci yalakalığına bulaşmıştır.
her daim dinci yalakasıdır ve her daim ağır liboştur.
Abd de uzun süredir. niye acaba.

Tutuklanma korkusu ise bu baska birilerini hatırlatıyor bize.
görsel

(bkz: swh).
Çok objektif ve samimi bir gazetecidir. Seviyorum ben bu adamı.
görsel

Bunu buraya bırakıyorum. Bu tür adamların ne olduğunu unutuyorsunuz, unutmayın.
Yalan mı Cüneyt beyin söylediği. Yaşananlar başka bir ülkede olsaydı polis Bütün teröristleri öldürürdü. Hem Biber gazı bu işin biberi gazı.
Siyonist joe biden ile görüştüm diye hava atacakken ayarı yemiş ekşi sözlük yazarı

görsel
cüneyt bey medya maymunlarını dikkate almaması gerektiğini gayet iyi biliyordur. kendisini severek takip ediyoruz. liberal faşistlerin özgürlüklükleri parayı görene kadardır, istifa etmek şık olur.
samîmiyeti abartıp laçkalaşmasa tâkip edilebilir.
Tortul kaya gibidir kendisi.
CNN Türk’ de çalışan aynı zamanda youtube da canlı yayınlar yapan Türk gazeteci. 4.5 yıl gibi bir süre ABD’ de yaşamıştır. Şuan Türkiye’ de bulunmaktadır.