1. 1.
  95 doğumlu 187 cm boyundaki kanadalı santrafor. orlando city forması giyiyor. mls de şu ana kadar oynanan 16 maçta 11 golü var.

  http://www.transfermarkt....rin/profil/spieler/343463
  2 -1 ... alex10br
 2. 2.
  Beşiktaş'a geleceği konuşuluyor ama negredo ile beraber iş yapabilirmi bilemiyorum.
  1 ... defeg
 3. 3.
  Şenol hocanın elinde patlama falan yapamaz ama yine de negredo'nun oynaması açısından faydalı bir hamle olur. Ocak ayında transfere büyük paralar harcamak saçma olurdu zaten. cenk'ten gelecek parayla yaz transfer döneminde güzel bir takım yapılır.
  2 ... alum cantabile
 4. 4.
  pek patlamalık bir hali olacağını düşünmüyorum zira yaş itibariyle yetenkli olsa idi portekiz, hollanda ve belçika liglerinden bir takım çoktan almıştı kendisini. kaçırmaz bu ülkelerin kulüpleri amerika kıtasından genç yetenekleri...
  4 -1 ... crossd
 5. 5.
  Şenol Güneş hayır deseydi transfer edilmezdi. Demek hocanın bir bildiği var.

  Kuzey Amerikalı santraforların ligimizde sicili pek iyi değil o yüzden merakla takip edeceğim.. Serkan Rençber Larin için 3.santrafor olabilir Beşiktaşa demişti.
  3 -1 ... mehmedayaz
 6. 6.
  bu mls den adam cıkmıyor maalesef.
  2 ... oberst
 7. 7.
  kimdir necidir bilmiyoruz. yalnız mls te savunmalar zayıftır. avrupa da nal yoplayanlar orada şov yapıyor genelde.
  1 -2 ... being a dwarf
 8. 8.
  bir kaç milyon avroya alınması gereken futbolcu.

  kendisini transfer etmememiz için 1 kaç milyon avroyu gözden çıkarmamız lazım. MLS şirketi bu parayı talep ediyor. transfer sezonu ve oyuncunun sözleşmesi 31 ocak günü bitiyor. imza attırmak imkansız.
  anca sezon sonuna.

  Khouma Babacar ile birlikte gelirse süper olur.
  ... ignis gehennalis
 9. 9.
  mls e bahis aldığım günlerden bilirim. çok ortada kalmış bir oyuncu bitiricilik tam yok , dribling tam yok , defans hattına pres genelde var ama yanlış yapıyor. gereksiz transfer. gelirse bir iki sezon beşiktaşta tutunmaya çalışır bellide olmaz belki şenol hoca onuda adam eder ama bence beşiktaşta tutunamayıp anadolu takımlarına forvetlik yapar finaldede amerikaya döner.
  ... kingkong
 10. 10.
  Beşiktaş’ın yeni transferi Kyle Larin istanbul’a geldi..

  Hayırlı olsun beşiktaş'ıma..
  3 ... forza besiktas