1. 1.
  iphone a jailbreak yaptıktan sonra gelen pek bi faydalı program ayrıca yellowsn0w'u yüklemek için şarttır.
  1 ... kuleyle kavgali cilekes pilot
 2. 2.
  iphone'da appstore haricindeki yazılımları yüklemek için gerekli bir uygulama yükleme uygulaması. iphone os 3.0 ile çok populer hale gelmiş.
  3 ... zall
 3. 3.
  saurik lakaplı jay freeman adlı kişinin yarattığı bir uygulama. açılışının çok yavaş olması dışında bir sorunu yoktur.
  1 ... takino parmino
 4. 4.
  iphone ipod touch ya da ipad gibi ios yüklü cihazınıza kullanışlı tweakler indirip kurmanızı sağlayan hapis kaçkını cihazların olmazsa olmazı uygulama.
  ... plkn
 5. 5.
  jailbreakli iPhonelar için bir uygulama kurulum yazılımıdır. isteyen herkes Cydianın belirlediği formatta uygulamalarını paketleyip, Cydia üzerinden dağıtımını gerçekleştirebilir. Fakat bu uygulamaları kimse denetlemez, dolayısıyla tüm bu uygulamaların sorumluluğu kullanıcıya aittir. BossPrefs, Cycorder, iBlackList, SBsettings, SwirlyMMS, OpenSSH gibi popüler jailbreak uygulamaları hep Cydia üzerinden yüklenir.
  1 ... ferdimen
 6. 6.
  jb lı iphone larda uygulama indirme marketidir. nokia lardaki örneği bir nevi ovi,dir.
  ... ukraynali
 7. 7.
  yurtdışı jailbreakli iphone cihazlarda bulunan uygulamadır. maalesef nasıl kullanıldığını bilmediğim için push doctor'ı kuramadım.
  1 ... serra ivashkova
 8. 8.
  jailbreak sonrasında cydia tweakleri(uygulamaları) ile aslında daha önce kullandığınızın iphone olmadığının farkına varmanızı sağlayan jb sonrası gelen mağaza(app store gibi). özellikle activator, sbsetting, music box gibi can alıcı tweaklerin olduğu mağaza.
  ... ybeyazit
 9. 9.
  nc settings bitesms iap cracker appcake+ gibi iphone a can veren tweak leri içinde bulunduran mağaza. jay freeman (saurik) tarafından geliştirilmiştir.
  2 ... ukraynali
 10. 10.
  bu uygulamanın içinde bile paralı tweakler vardır.

  en sağlam cydia programı ise şüphesiz sbsettingsdir.
  2 ... vsaire