bugün

rastlin majere tarafından harcanan, güzeller güzeli iyilikten gücünü alan dragonlance karakteri. ikizlerin hikayesinde önemli bir yeri vardır. hatta raistlin dünyadan gittiğinde dahi, gelecek hikayelerde gözleri kör beyaz kaplanlı paladin rahibesi olarak karşımıza çıkacaktır. crysania, raistlinin içinde var olan iyiliği görmüş, ancak raistlini güç arzusundan ve karanlığından kurtaramamıştır. sadece bir maşa olmuştur siyah cüppeli için.
dragonlance'ın ilk neslinin efsaneler serisinin üç ana kahramanından biridir. ikizlerin ikisi de bundan bir süre hoşlanmıştır. paladine rahibesi olarak abyss'e bile gitmiştir. o değil de raistlin'e yazık oldu ya. kötü adamlar hep sevilir zaten.
bir de yazarımız var böyle, hatta benden daha eski. iyi bir yazar.
düşünebilmek için zeka, düşündüklerini söze dökebilmek için beceri, yazdıklarını okutabilmek için cesaret, başka düşünceleri okuyabilmek için anlayış, okuduklarını kabul edebilmek veya reddedebilmek için sağduyu, kabul ettiklerinin hayatını şekillendirmesine izin vermek için mantık... bunların hepsine sahip olmak ağır bir yük olmalı.
(bkz: hiç doğum gününü kutlamamış kişi)**
yeniden hoşgelmiş yazar.
(bkz: geronimo strikes back)
gidip de dönmeyen yazar. giderken iyiydi halbuki.

özdemir asaf şiirini duruma ithafen yazayım tam olsun;

BEKLE DEDi

Bekle dedi gitti
Ben beklemedim, o da gelmedi...
Ölüm gibi bir şey oldu
Ama kimse ölmedi...
içindeki iyiliği, sevinci, gülen kalbini görebilmek için biraz çaba sarfedilmesi gereken, ışıl ışıl bir su perisi...

kızdırmamak lazım, sihirli değneği ile kovalamaya başlıyor.*
bu sıralar sözlükle yatıp sözlükle kalkan yazar.
hatta ne zaman bir yaşamak düşünse sus deyip sözlükle başlamaktadır.
entrymi okkalı bir bir reha muhtar finaliyle sonlandırmak isterdim ama kapasitem yetmediğinden topuklarımı kıçıma vura vura kaçmayı yeğliyorum.
çok takdir ettiğim bir müzik zevkine sahip yazardır.
bana herşeye rağmen bu ülkede güzel insanların olduğunu anlatan yazar.

biliyorum ki o da gerçeği değiştirmek için yola çıkanlardan biri.

bu kadar kısa sürede böyle bir etki bırakmış bende. *

daha yakından tanımak en büyük görevim artık.
hanım hanımcık, bir ailenin(özellikle de babanın) evlat yetiştirmede ne kadar önemli roller oynadığının kanıtı güzel yazar. hem güzel hem terbiyeli. güzelliğini babasından, terbiyesini de sanırım babasından almakta. *
her sözlükte olması gereken yazarlardan biri. güzel güzel makara yapabilen bir insan. hiç kasmaya gerek yok, makara yapıyoruz işte.
kafa dengi, bilgili, kültürlü, esprili, güçlü, dünya güzeli bir insan. * *
akşamüstü akşamüstü iştah bırakmamış yazar. kendisine teşekkürü bir borç bilirim. *
çılgın, deli, manyak, tatlı, sevimli, şeker şey bi de örtmen bir de çok güldüren (#3673180).*
sporun ve sporcunun dostu yazar.
sağlıklı yaşama inanmış fakat sağlıklı yaşamın onu öldüreceğini düşünüyor
ama iç rahat çünkü tanıdık tamirciler mevcut.
bazı entryleri cidden güzel olan yazardır.
desti izdivaç'a gidip 2 saat aralıksız oynama rekoru kırdıktan sonra esra erol'un yerine program sunma teklifi almış, 79'luk dedeyi 29'luk bir çıtırla takas etmiş ferarrisi olan bilge.
çıtır derken, soğan halkası.
geçenlerde bana adres soran yazar.
c: desti izdivac ın çekildiği stüdyolar nerede?
p: ?!!? *
gölgelerin gücü adına zorla evlendirme çalışmalarına karşı koyan zavallı talihsiz. hem 52 çocukla kim alır onu?

(bkz: su an agliyorum ve entry giriyorum biliyor musun)
dünyayı ele geçirme planları ortaya çıkan templar sebebiyle guantanamo üssü'nde bir süre misafir edilecek kişi.

guantanamo üssündeki sorgusunda "templar neden başlığın altına yazdı?" "hımmm templar'ın doğum günü kutlamışsın, seni köftehor, doğum gününden kastın dünyayı ele geçirme planını hayata geçirmesi mi?" şeklinde sorular soracaklarmış benden söylemesi bunlara iyi çalışsın.

şimdi ben akıl vererek ahkam kesmeyeyim, ne diyosun arjen abi? çalışsın di mi, bir akıl ver şu fukaraya hadi be abi?
yaşından başından utanmamış, bir çay koymaya gittiğinde ortalığı karıştırmış insanlara elindeki değnekle saldırmış yazar.

ayakları 42 numara ve üstelik santrafor!
sürekli elinde bir defter gezip duruyor etrafı. diyorum evladım sil benim borçları yoksa bi tarafıma kaçacak yok diyor ben aşk zabitiyim .
sihirli değneği ile, gecenin bir vakti gelip hadisemi şişme kadına çevirmiş yazar . ne istedin aşkımızdan .