1. ?.
    raistline olan askından cok cekmis rahibedir. bu ask onun gozlerine mal olmus ama olgunlastırmıstır da. sonunda ;kalbim kordu gozlerim goruyordu ,simdi gozlerim gor kalbim goruyor gibi bir seyler soylemistir.
    1 ... magius
  2. ?.
    kadınlar serseri sever inanışının en büyük örneği.aşkın gözü kör müdür bilmem ama bu paladine rahibesinin gözlerini aşk kör etmiştir.
    ... hepimiz caylagiz
  3. ?.
    yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
    3 ... ecayip heyvanlara benziyirsen
  4. ?.
    yüz kasları için bunun daha iyi olduğunu bildiğini tahmin ettiğim ve gülmekten çekinmeyen sayın saygılı sevgili yazardır.*
    1 ... gore gori chapa tipa rota hey
  5. ?.
    margaret weis'in okurlara saf iyilik tutkusunun da en az kötülük kadar zararlı olabileceğini göstermek amacıyla kullandığı paladin rahibesi karakteri.

(bkz: ejderha mızrağı)
    3 ... hepimiz caylagiz
  6. 1.
    raistlin bariz bir şekilde kendisini kullanırken ve hatta adam yerine koymazken onun peşinden ayrılmayan yalaka dragonlance rahibesi. fena itici.
    1 -1 ... takhisis
  7. 2.
    aslolan aşktır deyip, gurunu kırmış; kişiliğini ve hatta gözlerini kaybetmiş rahibe. aşka bakış açısını sevdiğim, salak, yalaka ya da benzeri şeyler dense de, allah'tan gelen, aşkının elinden çektiği her şeyi kabullenişine hayran olduğum roman kahramanı. öyle ki; samimiyetten uzak şu yüzyılda saygımdan adını kendime nick seçtim.
    2 -1 ... crysania
  8. 3.
    kalemi cok kuvvetli yazdıkları cok degerli 5. nesil yazar.
    hoş gelmiş..
    1 ... gabriel gray
  9. 4.
    istemeyerek olaraktan acıktırılmış bir yazar.
    " kekle mi acıkıyorsun? tatlı o bişe olmaz." dedim ama olmadı herhal birisi ona tatlı yetiştirsin.
    1 -1 ... zuvvar
  10. 5.
    çok genç olmasına rağmen, olgun çağdaki insanlarda görülemeyen anlayış ve düşünceye sahip olan yazar. duyarlılığı karşısında, kendimi, yaşça büyüğüm bir psikolog karşısında gibi hissettiğim, saklı tuttuğum yaraları görüp, sızlatan dünya tatlısı. imla hatası olmayan satırlarce entryi, cümle düşüklüğü yapmadan giren, çok da zevkle okutan bir yazar. kardeşsiz oğluma bir abla gerekli. hem de çok gerekli. biricik annesinin affına sığınarak, beni anne çeyreği, hattâ çeyreğin de çeyreği kabul etse yeter. madem kendisi de istedi, seve seve kabulümdür. bu sözlük, onun gibiler olduğu için güzel. her şeye rağmen.
    5 -2 ... tepesersemi