bugün

ölüsü bile dünya kupasında 3-4 gol atacak futbolcudur. arkasında bir de arjantin veya brezilya gibi bir orta saha olsa neler yapabilirdi allah bilir.
görsel
Yaptığı açıklamalardan sonra Manu'nun hakkında inceleme başlattığı eski yıldız.
Mahkemeye vereceklermiş bunu.
Dünya kupası dönüşü manchester'a ayak bastığı an ense kökünden bastırılarak polis arabasına bindircekler galiba.
görsel
(bkz: çingene kralı)
manchester united ile olan sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.
Dünyanın en iyisi boşta.
Her türlü messiden üstün.
takımın huzurunu bozduğu için manchester united takımından kovuldu. çok iyi.
Abartmayın aq ülke ekonomisi ortada.
Ronaldo Türkiye'ye top oynamaya hiçbir zaman gelmez. Eğer olur da gelirse, bu Fenerbahçe olur. Babam diye bahsettiği jorge jesus varken, Avrupa'da devam eden takım varken, ekonomik olarak en zengin takım varken, diğerleri boşa heveslenmesin. Ama başta da dediğim gibi, Ronaldo Türkiye'ye hiçbir zaman gelmez.
görsel
28 yaşında bi sneijder türkiye'ye gelmez.
olmuyor abim zorlama işte futbolu bırak portekiz de beden eğitimi öğretmeni olarak işe başla.
5 farklı Dünya Kupası'da gol atan ilk futbolcu!
görsel
Yine attı golünü. Evet.
görsel
goat'ım, çocuklumdan beri kimseyi senin kadar sevip, bu zamana kadar internet şövalyeliği yapmadım. senin gönüllü klavye askerliğini yapan milyonlardan yalnızca birisi olarak yalvarıyorum artık kendine gel!! formunu kaybedecek zaman olarak böyle önemli bir turnuvayı mı buldun amk? ulan eskiden de bu kadar üzerine gelip saldırırlardı iki tane füze çakardın ya da ne bilim gider kale önünde fırsatını bulur topu kaleciyle içeri sokar maçı alır analarına selam çakardın bunların. sahada messi tezahüratı yaptıklarını duydun mu o takımın imamını tabutunu hazırlarlardı maç bitmeden. şimdiyse böyle gavatları bireysel hatalarınla asist yapıp, sevindirir oldun. ne değişti soktuğumun 3 ayında anlamadım ki... ten hag sana büyü mü yaptı naptı amk? allah'ın varsa kendine gelir, o dünya kupası'nı messi'ye kaptırmazsın o kadar söylüyorum.
Zaman kaslarını alıp götürmüştür.

görsel
ilk 11'de olmayınca Portekiz 6 gol atmıştır.
An itibariyle kendi Ülkesinde bile günah keçisi ilan edilmiştir.
Öyle kolları ve bacakları iki yana açıp artist artist frikik atmaya benzemez bu işler.
(bkz: şekilsiniz ya hımına)
görsel
şanssızlığı hem united takımında hem portekizde abidik gubidik teknik direktörler olmasıdır.

dün ronaldo yerine oynatılan ramosu trt de 1 saat tartıştılar maçtan önce. bu maçta en az 1 belki 2 tane gol atar dedim spikerleri izlerken. 3 tane attı.. adam zaten benfica takımında da her kulvarda takır takır gol atıyor takip edenler bilir. ronaldonun şanssızlığı portekiz her sene en az 2 tane bu tarzda kaliteli oyuncu çıkartıyor. buna rağmen bu adam 20 senedir portekiz milli takımında banko ilk 11 oynadı. takım hep ronaldo üzerine kuruldu. ilk united macerasında ve sonrasında real madrid de neler yaptığı ortada. gitti juventusu da belli bir seviyeye çıkardı. şu anda yaşadığı çöküş son derece normal çünkü messi gibi şanslı değil. messi kaçak dövüşüyor ronaldo kartlarını hep açık oynuyor. arjantinde messinin yerine koyulabilecek birisi hala yok ama portekizde ronaldonun yerine koyulabilecek 5 tane adam var. arjantinliler çok daha tutucudur çünkü onlar maradona gibi gelmiş geçmiş en iyi oyuncuyu çıkarmış ve benzerini ( tek bir adam ) arayan bir millet. messi ne kadar sçarsa sçsın futbolu bırakana kadar arjantinde asla yedek kalmaz.

o yüzden ronaldo patladı ronaldo bitti falan demek adama büyük haksızlık.
ne oldu bu adama böyle ya gün geçtikçe eriyor.
Bugün yaşlandığımı iliklerime kadar hissettiğim gün oldu 15 yıl evvel onu izlemek için evde hazırlık yaptığım adam son dünya kupası maçına çıktı ve mağlup oldu ve güzel olan her şey gibi zamana yenildi.