bugün

adam gibi adamdır. entryleri takip edilesidir.
beni takip eden yazar. sadece 2 adet nick6 girmiş bana. girdiğim her entry'de kesinlikle altında bir yorumu var. olayın ne hacım?
sadece 1 entrysine denk gelmeme rağmen hayatımı değiştirmiş yazar. işte o entry;

(bkz: #12812857)

ellerin dert görmesin.*
okuma - yazması var işte. böyle bir yazarımsı.
sekizinci nesil çaylak.

ccc fethullah gülen cemaati her yerde ccc
bu gece komodor adaları faciası yaşamış yazar. galiba neticede olay çözülmüştür, ama yine de belli olmaz. ancak ilgisi , araştırıcılığı ve hatadan dönmeyi bilmesi yönüyle sözlüğe layık bir yazar olma yolunda olduğunu ispatlamıştır. koştursun efenim sözlükte.
komor adalarında tatil yapmayı hak etmiş, erdemli yazar kişisidir.
büyü enerjisi tamlamasının ingilizce karşılığı.

gerçekliği tartışmalı olan sihir, büyü gibi metafizik olgulara enerji izafe etmek ne kadar akıl ve mantık işidir bilemeyiz. toplumumuzda nazar olarak adlandırılan ve kökeninde psikilojik rahatsızlıklar barındıran hadise de bu enerjiye dahil edilebilir.
volkan2386 ile çatışmaya başlamış yazar. yeter artık! göz zevkimize saldırmayın.
iyi bir yazar olmak için gerekli bütün niteliklere fazlası ile sahip olan uuser. sahip olduğu değerleri korkmadan savunması ve bu değerlerin sonuna kadar arkasında durması en dikkat çeken özelliği. uludağ sözlük böyle bir yazarı bünyesinde barındırdığı için gerçekten çok şanslı. tabi biz de onun entrylerini okuyabildiğimiz için şanslıyız. * ayrıca kendisini tüm çevreme tavsiye ettim, artık onlarda kendisinin tüm entrylerini keyifle takip edebiliyorlar. *
umarım bu kalitesinden hiç ödün vermez.
24 tane askerin zamlari unutturmak icin olduuldugunu iddia ediyor. dalga mi geciyor kafasi mi guzel anlamis degilim oha lan amk oha!
Abdullah Öcalan denilen kansız şerefsizi Türkiye cumhuriyeti nin başbakanlık makamına layık görebilecek kadar dengesizleşebilen bir yazardır. Ciddiye almayınız!
sözlükte dikkat çekmek için şehitleri kullanacak kadar küçülebilen bir yazar.
(bkz: #13449683)

bence s.klenmemesi gereken gereksiz kişilik. o şehit ana babaları çıkıp ta 2 tane 3 tane evladım daha var, onlar da bu vatana feda olsun diyorlar ya, hepsi bu zihniyetlilere kapak olsundur.

(bkz: bülent ersoy ile aynı kafada olmak)
eleştiri sahibi şakirtlerin ilave etmeyi unuttuğu konuyu da ekleyeyim:

doğruları söylediği için şakirtler, ergenler, ergen şakirtler, postal yalayıcıları, hükümetten nemalanan hortumcularca son günlerde yoğun eleştiri almaktadır.

öncesine ve sonrasına bakarsak neyin değiştiği çok net görülecektir: işinize gelmeyince saldırmaya başladınız.

ancak sizler güneşi balçıkla sıvayamazsınız, yap, dene, bakalım işe yarıyor mu.

sizin ulu önderinizin dediği gibi: durmak yok yola devam. biz de işte ne yapıyoruz, üç kağıtçıların, hortumcuların, zam sokup terörle uyutmaya çalışan iş birlikçi pezevenklerin ipliğini pazara çıkarmaya devam.
40 yaşında ergen kalabildiysem ne mutlu bana. bazıları ise 18 yaşında ama beyinleri 1800'lerde daha *
kendisini arkadaşı olarak görebilecek kadar seviyesiz ve kör kişilerce ergen yakıştırılmasına uğrayan yazardır aynı zamanda. evet. ak partiyi eleştirince insan hemen düşüyor değilmi.

arada eleştiri yapan arkadaşları daha iyi tanımak babından:

(bkz: şakirtlerin doğru söyleyeni hedef yapması)

(bkz: son terör saldırısının tek sorumlusu akp dir)

(bkz: götünü hükümete siper eden ibne)

(bkz: mal olmayan herkesi chp li sanan mal)

en önemlisi de:

(bkz: chp li değilim lan allahsız)
bunu da ergen diyen arkadaşlara ithaf ediyorum lütfen buyrun:

(bkz: zam girince boşalmak) bu şakirt arkadaşların eylemidir.
evrenin ruhu.
bu yazarı sevmiyorum.
hayal dünyası acayip ama kurgu yeteneği zayıf. ziyan olur yakında.
kendi açtığı başlığa ikinci entry girme sebebi, modlar tarafından en ufak bahane görülmesi durumunda entry sinin kaldırılması durumu olan yazardır.

entry kaldırıldığında başlık kaldırılmaması için, bazen de silinmesi ihtimali olan entry i ayırarak bir kısmını kurtarma amacıyla parça parça girmeyi akıl edebilecek 148 iq sahibi yazardır.
Değerli bir yazardır, severim ve ilgiyle entrylerini okurum ayrıca hemen hemen hepsinin altına imzamı da atarım lan varmı diyeceğinniz denilesi durum....
bu güne kadar hiç bir entry'sinde din ile ilgili olumlu emare bulunmayan ama van hadisedinden sonra aman pkkya para kaptırılmasın lafı ortaya çıktığından itibaren, ne hikmetse van ilinin ne kadar dindar olduğu, çok iyi insanlar olduğu, dinin çok önemli olduğu hususunda sayısız entry döşenen garip yazar. amacını anlamaya çalışıyoruz.
amacı insanca yazı yazmak ve insanlıktan nasibini almamış kişilere insanlık göstermek olan demokratik, çağdaş, laik ve aynı zamanda muhafazakar yazar. * *