1. 1.
  amatör kümeye düşmeyen tek trakya takımı.
  belediyelere maddi yük oldukları için tüm trakya takımları amatör kümeye düşürülmüştür fakat çorlu spor bir sezon önce kapanmasına rağmen destek görmeden 3. ligde direnmektedir.
  -1 ... zlatan1937
 2. 2.
  renkleri sarı-kırmızıdır. logosu galatasaray'ın birebir taklitidir, "g" harfi "ç" yapılmıştır sadece. çorlu'da gezerken çorluspor otobüsünü görüp galatasay'ın otobüsü sanarak heyecanlanmayan biri var mıdır? yoktur.
  2 ... looser
 3. 3.
  trakya futbolunun ayakta kalan tek kalesi.
  ... serander
 4. 4.
  şu anda 3.lig 4.grupta mücadele eden trakya'nın profosyonel tek futbol takımı. teknik direktörlüğünü erdal işkar yapmaktadır. kuruluş tarihi 1947'dir. maçlarını çorlu general basri saran stadı'nda oynamaktadır.
  ... eagle is free
 5. 5.
  oktay derelioğlunun beşiktaşta oynadıgı zamanlarda 97-98 yılları yanılmıyorsam besiktaş inonu stadında bir kupa macında besiktas corluspor u 10-1 yenmişti.bu macı hatırlayan var mı diye düsündüren baslıktır.
  ... esteban
 6. 6.
  türkiye kupası'nda beşiktaşla eşleşmişler çorlu'daki maçta 4-1, inönü'deki maçta ise 10-0 yenilmişlerdir. ayrıca bu maçta oktay derelioğlu penaltı kaçırmıştır.

  (bkz: 10 tane gol yiyen kalecinin penaltı kurtarması)
  3 ... eagle is free
 7. 7.
  soma linyitspordan sonrakiki favori takımım..yıkılmadım ayaktayım diyen tek trakya takımı
  ... cmoslogic
 8. 8.
  bir zamanlar alüekber li, babaçko murat'lı kadrosuyla ikinci ve üçüncü ligde fırtınalar estiren takım. hey gidi günler heyy. o zamanlar çorlu şehir stadıydı yanılmıyorsam ismi. beşiktaş maçını, milli takım kampının çorlu'da yapılışını, tanju'nun düşüşünü, tüm tribünün gülmesini, tanju'nun da buna gülmesini bu takımın stadında izledim ben hep. hatırlayan, bilen varsa alüekber frikiğin başına geçer - hep birlikte ali babala diye bağırırdık ve ali hep babalardı.
  1 ... yalnis
 9. 9.
  aliekber ismini hatırlatan takım.şu an nerelerde mücadele ettiğini bilmiyorum.beşiktaş'la oynadığı türkiye kupası yüzünden okulu asmamıza sebep olan memleketimin takımı.birkaç yıl önce sarıyer maçında büyük olaylar çıkaran taraftara sahip takım (birde çorlulu olupta didi'yi bilmeyen görmeyen, varmıdır)
  2 ... browninni
 10. 10.
  3.lig 4 grupta sezonun ilk yarısını 13.sırada tamamlamıştır. oynadığı 15 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik, 7 yenilgi almıştır. 14 gol atıp 25 gol yemiştir.
  1 ... eagle is free