bugün

Profili yazılarıyla temsil ettiği kesimin ahlak anlayışının özetidir.

görsel .
14.000 tl para mı lan?..
Boş ve gereksiz bir yazar.
imam hatipler kapatılsın.
Ak troll maaşları o kadar oldu mu lan.
açlıktan prestige içiyordur.
aylık geliri 14,000 tl imiş. bu durumda mesleğini anlamış olduk. yarısını pazarlamacısına verse yine 10,000 tl'yi göremiyor...

(bkz: bir travestinin aylık geliri)
hayatında 10,000 tl'yi bir arada görmemiş ve göremeyecek bir sefildir. bunun gibi dilenci kılıklılar ben de hep tiksinme yaratmıştır.
aktroll.
sanırım düşük müslümoron, neyse zamanla düzelir umarım.
müslüman kardeş.
iğrenç bir müslüman.
hoş gelmiş bir yazar.
(#31227559) Sözlükten veya moderasyondan bir avukatın ilgilenmesini bekliyoruz bu lağım ağızlı yazarla ilgili olarak.
adamdır, adamın hasıdır.

ya yemin ediyorum şu sözlükte bundan birkaç tane daha olsa sözlük level atlayacak lakin hasetinizden hakettiği değeri vermiyorsunuz. adamdan zeka akıyor, çamur atacağınıza biraz nasiplenin yahu. neyse. seviyoruz kendisini.
donuzlayanların zeka seviyesini Merak ettiğim yazar. kıskanıyorsunuz da bu kadar da belli etmeyin be kardeşim. gayet makul ve sempatik derecede trollüğünü yapan insanı Güldüren aynı zamanda bilgisiyle cahilleri rahatsız eden yazardır.
Bir aktroll un daha yeşerdiğini gözler önüne seren varlık. Sağolsun donuz sayfamı yeşillendiren yazar. Nickini sol frame de görecek ama donuza aldığım için ne yazdığımı göremeyecek ve sinirden çatlayacak yazardır ayrıca.
Senin gibileri çok gördük yiğen.
Şimdiye kadar sadece tek bir konuda yanlış düşündüğünü gördüğüm (ki o kadar kusur kadı kızında da olur) güzel yazar. Yolu açık olsun.
aynı zamanda sözlükte çakması olan, her gün sayıları artan trollerden de Fenalık gelmiştir.
Sözlüğe geri Dönmesi sebebiyle haftalık mutluluk kotamın dolmasına sebep olan yazar. sözlüğün Kralı.
kalbim seni Özler,
yollarını gözler.
nerde verdiğin sözler?
demek istediğim yazar. yokluğunda Sözlük adeta yetim kaldı, umarım kısa sürede döner.
ateistler tarafından inşaata götürülüp cima eylenen yazardır. bu kuyruk acısının sebebi böyle birşeydir herhalde.
anasının babasının tez zamanda elini öpmek istiyorum insallah. bilgisi ve kültürüyle bütün yazarları bunalıma sokan tatlıs yazar <333333
anasına babasına sabır diliyorum. evlat olsa sevilmez.

o nasıl başlıklar, o nasıl entryler... ıııııiiiiyyyyyy.... yazık valla.

profil resmi ve zaman tüneli resmi ise türkiye'de dinden neden bu kadar nefret edildiğini açıklıyor. işte bunun gibi imamlar yüzünden.

görsel
(img:#912926)
Genel olarak yüzü blurlanır.